OLANLAR.AZ
Canli Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

England - Premier League
13:30, , Liverpool -:- Watford
16:00, , Burnley -:- Newcastle United
16:00, , Chelsea -:- AFC Bournemouth
16:00, , Leicester City -:- Norwich City
16:00, , Sheffield United -:- Aston Villa
18:30, , Southampton -:- West Ham United

France - Ligue 1
17:30, , Metz -:- Marseille
20:00, , Nimes -:- Nantes
20:00, , Angers -:- Monaco
20:00, , Toulouse -:- Reims
20:00, , Amiens -:- Dijon
20:00, , Brest -:- Nice

Germany - 1. Bundesliga
15:30, , Bayern Munich -:- Werder Bremen
15:30, , Hertha Berlin -:- Freiburg
15:30, , Mainz 05 -:- Borussia Dortmund
15:30, , FC Koeln -:- Bayer Leverkusen
15:30, , Paderborn -:- Union Berlin
18:30, , Fortuna Duesseldorf -:- RasenBallsport Leipzig

Italy - Serie A
15:00, , Brescia -:- Lecce
18:00, , SSC Napoli -:- Parma Calcio 1913
20:45, , Genoa -:- Sampdoria

Netherlands - Eredivisie
18:30, , ADO Den Haag -:- FC Groningen
19:45, , Fortuna Sittard -:- RKC Waalwijk
19:45, , VVV-Venlo -:- PEC Zwolle
20:45, , FC Twente -:- Vitesse

Portugal - Primeira Liga
16:30, , Maritimo -:- Boavista
19:00, , Benfica -:- Famalicao
21:30, , Vitoria de Setubal -:- Aves

Spain - LaLiga
13:00, , Granada -:- Levante
16:00, , Real Sociedad -:- Barcelona
18:30, , Athletic Bilbao -:- Eibar
21:00, , Atletico Madrid -:- Osasuna

Australia - A-League
07:00, , Melbourne Victory -:- Wellington Phoenix
09:30, , Sydney FC -:- Central Coast Mariners
11:45, , Perth Glory -:- Western Sydney Wanderers FC

Austria - Bundesliga
17:00, , SKN St. Poelten -:- Altach
17:00, , Admira Moedling -:- Rapid Wien
17:00, , Hartberg -:- Salzburg

Belgium - First Division A
18:00, , Royal Antwerp -:- Eupen
20:00, , Zulte Waregem -:- St.Truiden
20:00, , Sporting Charleroi -:- Cercle Brugge
20:30, , Genk -:- Waasland-Beveren

Bulgaria - First Professional League
11:00, , Beroe -:- FC Tsarsko Selo Sofia 2015
13:15, , Cherno More Varna -:- Arda Kardzhali
15:30, , PFC CSKA-Sofia -:- Dunav Ruse

Croatia - 1. Division
15:00, , Rijeka -:- NK Varazdin
17:30, , Dinamo Zagreb -:- NK Lokomotiva

Czech Republic - 1. Liga
14:30, , Slovan Liberec -:- Karvina
14:30, , Sigma Olomouc -:- Bohemians 1905
14:30, , FC Fastav Zlin -:- Opava
14:30, , Pribram -:- Slovacko
17:00, , Banik Ostrava -:- Sparta Prague

England - Championship
13:30, , Birmingham City -:- West Bromwich Albion
16:00, , Barnsley -:- Queens Park Rangers
16:00, , Brentford -:- Fulham
16:00, , Bristol City -:- Blackburn Rovers
16:00, , Derby County -:- Millwall
16:00, , Leeds United -:- Cardiff City
16:00, , Nottingham Forest -:- Sheffield Wednesday
16:00, , Preston North End -:- Luton Town
16:00, , Stoke City -:- Reading
16:00, , Swansea City -:- Middlesbrough
16:00, , Wigan Athletic -:- Huddersfield Town

Germany - 2. Bundesliga
13:00, , FC Heidenheim -:- Arminia Bielefeld
13:00, , St. Pauli -:- Wehen
13:00, , Karlsruher SC -:- Greuther Fuerth

Greece - Super League
16:15, , OFI Crete -:- Aris Thessaloniki FC
18:30, , Panathinaikos -:- Lamia
19:00, , Xanthi -:- AEK Athens

Hungary - NB I
17:00, , Paksi SE -:- Mezokovesd SE
17:00, , Varda SE -:- Fehervar FC
17:00, , Puskas FC Academy -:- Zalaegerszeg
17:00, , Kaposvari -:- Debrecen
19:30, , Budapest Honved -:- Ujpest

Israel - Ligat HaAl
14:00, , Maccabi Tel Aviv -:- Sektzia Nes Tziona
16:30, , Hapoel Ironi Kiryat Shmona -:- Bnei Yehuda Tel Aviv
17:30, , Hapoel Haifa -:- Hapoel Kfar Saba
18:50, , Hapoel Raanana -:- Maccabi Haifa

Italy - Serie B
15:00, , Ascoli Calcio 1898 FC -:- Cittadella
15:00, , Frosinone -:- Pescara
15:00, , Venezia -:- Spezia
15:00, , Virtus Entella -:- Empoli
18:00, , Livorno -:- Benevento

Northern Ireland - Premiership
16:00, , Ballymena United -:- Dungannon Swifts
16:00, Pst, Cliftonville -:- Carrick Rangers
16:00, , Glentoran -:- Crusaders
16:00, , Institute -:- Glenavon
16:00, , Larne -:- Coleraine
16:00, , Warrenpoint Town -:- Linfield

Poland - Ekstraklasa
15:00, , Rakow Czestochowa -:- Gornik Zabrze
17:30, , Slask Wroclaw -:- Lech Poznan
20:00, , Legia Warszawa -:- Wisla Plock

Romania - Liga I
12:00, , FC Academica Clinceni -:- Botosani
14:00, , CSM Politehnica Iasi -:- Gaz Metan Medias
19:00, , CS Universitatea Craiova -:- FC Voluntari

Scotland - Premiership
16:00, , Aberdeen -:- Hamilton Academical
16:00, , Hearts -:- St. Johnstone
16:00, , Ross County -:- Kilmarnock
16:00, , St. Mirren -:- Livingston

Slovenia - Prva Liga
18:00, Pst, NK Celje -:- NK Bravo
18:00, Pst, Tabor -:- Domzale
18:00, Pst, Mura -:- Maribor
18:00, Pst, Olimpija Ljubljana -:- ND Triglav
18:00, Pst, Aluminij -:- Rudar Velenje

Spain - LaLiga2
16:00, , Mirandes -:- SD Huesca
18:00, , Ponferradina -:- Deportivo La Coruna
18:00, , Tenerife -:- Alcorcon
21:00, , Real Zaragoza -:- Racing Santander

Switzerland - Super League
19:00, , Servette -:- Thun
19:00, , St. Gallen -:- FC Zuerich

Turkey - Super Lig
13:00, , Rizespor -:- Kasimpasa
15:00, , Genclerbirligi -:- Goztepe
18:00, , Galatasaray -:- Ankaragucu

Ukraine - Premier League
13:00, , FC Lviv -:- FC Kolos Kovalivka
16:00, , Zorya -:- Shakhtar Donetsk
18:30, , Olimpik Donetsk -:- Mariupol

International - FIFA Club World Cup
15:00, , Al Hilal -:- Esperance
18:30, , Monterrey -:- Al-Sadd

Belgium - First Division B 2nd Stage
17:00, , Virton -:- Lommel
20:30, , Westerlo -:- Beerschot

International - East Asian Championship Final Stage
11:30, , Japan -:- Hong Kong

Egypt - Premier League
18:30, , Al Ahly -:- Al Masry

England - League 1
16:00, , Accrington Stanley -:- Portsmouth
16:00, , AFC Wimbledon -:- Doncaster Rovers
16:00, , Fleetwood Town -:- Gillingham
16:00, , Ipswich Town -:- Bristol Rovers
16:00, , Lincoln City -:- Tranmere Rovers
16:00, , Milton Keynes Dons -:- Oxford United
16:00, , Peterborough United -:- Bolton Wanderers
16:00, Cnc, Rochdale -:- Bury
16:00, , Shrewsbury Town -:- Coventry City
16:00, , Southend United -:- Rotherham United
16:00, , Sunderland -:- Blackpool
16:00, , Wycombe Wanderers -:- Burton Albion

England - League 2
16:00, , Carlisle United -:- Grimsby Town
16:00, , Cheltenham Town -:- Cambridge United
16:00, , Crawley Town -:- Port Vale
16:00, , Crewe Alexandra -:- Mansfield Town
16:00, , Leyton Orient -:- Bradford City
16:00, , Newport County -:- Stevenage
16:00, , Northampton Town -:- Forest Green Rovers
16:00, , Plymouth Argyle -:- Morecambe
16:00, , Salford City -:- Exeter City
16:00, , Scunthorpe United -:- Colchester United
16:00, , Swindon Town -:- Oldham Athletic
16:00, , Walsall -:- Macclesfield Town

France - Ligue 2
15:00, , AC Ajaccio -:- Lens

Italy - Serie C Grp. A
21:00, , Carrarese -:- Pianese

Italy - Serie C Grp. B
15:15, , Modena -:- Ravenna

Italy - Serie C Grp. C
21:00, , Cavese -:- Ternana

Portugal - Segunda Liga
12:00, , Estoril -:- Nacional
16:00, , Casa Pia -:- Mafra
18:15, , Vilafranquense -:- Leixoes

Scotland - Championship
16:00, , Arbroath -:- Dundee United
16:00, , Ayr United -:- Alloa Athletic
16:00, , Dundee FC -:- Dunfermline Athletic
16:00, , Greenock Morton -:- Queen of South
16:00, , Partick Thistle -:- Inverness CT

Scotland - League One
16:00, , Airdrieonians -:- Peterhead
16:00, , Falkirk -:- Raith Rovers
16:00, , Forfar Athletic -:- Dumbarton
16:00, , Montrose -:- Clyde
16:00, , Stranraer -:- East Fife

Serbia - Super Liga
14:00, , Proleter -:- Radnicki Nis

Spain - Segunda B Grp. I
12:00, , Atletico Baleares -:- Las Rozas CF
17:00, , Racing de Ferrol -:- UP Langreo
19:00, , Pontevedra -:- Rayo Majadahonda

Spain - Segunda B Grp. II
15:30, , Athletic Bilbao B -:- Barakaldo
16:00, , Real Valladolid B -:- Salamanca CF UDS
16:00, , Osasuna B -:- CD Calahorra
16:00, , Unionistas de Salamanca -:- Guijuelo
16:30, , SD Amorebieta -:- Alaves B
18:00, , Arenas Getxo -:- Club Haro Deportivo

Spain - Segunda B Grp. III
12:00, , Ebro -:- Castellon
12:00, , FC Andorra -:- Valencia B
17:00, , Llagostera -:- UE Olot
17:00, , Orihuela -:- Espanyol B
18:00, , Villarreal B -:- Ejea
19:00, , Hercules -:- Badalona

Spain - Segunda B Grp. IV
17:00, , Marbella FC -:- Algeciras
17:30, , Villarrubia CF -:- CD Badajoz
18:00, , Cartagena -:- UCAM Murcia
18:30, , Recreativo Huelva -:- Cadiz B
18:30, , Granada B -:- Sevilla Atletico

Turkey - 1. Lig
12:00, , Erzurum BB -:- Giresunspor
12:00, , Boluspor -:- Fatih Karagumruk
14:30, , Istanbulspor -:- Eskisehirspor
17:00, , Adanaspor -:- Menemenspor

Wales - Premier League
15:30, , Cardiff Met University -:- Aberystwyth
15:30, , Newtown -:- Carmarthen

Albania - Kategoria Superiore
13:00, , Flamurtari -:- Bylis
13:00, , Laci -:- Luftetari
16:00, , Kukesi -:- Teuta Durres
16:00, , Skenderbeu -:- Vllaznia

Argentina - Cup
01:20, 22', Central Cordoba de Santiago 0:0 River Plate

Bolivia - Primera Division - Clausura
20:00, , Always Ready -:- Blooming

International - CECAFA Senior Challenge Cup Grp. B
11:30, , Kenya -:- Zanzibar
11:30, , Sudan -:- Tanzania

Cyprus - 1. Division
16:00, , AEK Larnaca -:- Pafos FC
18:00, , Apollon Limassol -:- Anorthosis

England - National League North
16:00, , Alfreton Town -:- Gloucester City

England - National League South
16:00, , Dartford -:- Billericay

England - Isthmian Premier Division
16:00, , Potters Bar Town -:- Haringey Borough
16:00, , Bishop's Stortford -:- Worthing
16:00, , Bognor Regis Town -:- Cray Wanderers
16:00, , Bowers & Pitsea -:- Folkestone Invicta
16:00, , Corinthian Casuals -:- Wingate & Finchley
16:00, , Horsham -:- East Thurrock United
16:00, , Leatherhead -:- Brightlingsea Regent
16:00, , Merstham -:- Lewes

England - Northern Premier Division
16:00, , Whitby -:- Bamber Bridge
16:00, , Warrington Town -:- Basford United
16:00, Pst, Scarborough Athletic -:- Atherton Collieries
16:00, Pst, Radcliffe -:- Buxton
16:00, Pst, Nantwich Town -:- FC United of Manchester
16:00, Pst, Mickleover Sports -:- South Shields
16:00, Pst, Matlock Town -:- Witton Albion
16:00, , Lancaster City -:- Stalybridge
16:00, , Hyde United -:- Gainsborough
16:00, , Grantham Town -:- Morpeth Town FC
16:00, , Ashton United -:- Stafford Rangers
16:00, , Nantwich Town -:- Buxton
16:00, , Scarborough Athletic -:- Mickleover Sports
16:00, , Radcliffe -:- Witton Albion

England - Southern Premier Division Central
16:00, , Barwell FC -:- Nuneaton Borough FC
16:00, , Biggleswade Town -:- Alvechurch
16:00, , Coalville Town -:- Banbury United
16:00, , Leiston -:- Peterborough Sports
16:00, , Lowestoft Town -:- Rushall Olympic
16:00, , Needham Market -:- Bromsgrove Sporting
16:00, , St. Ives Town FC -:- Redditch United
16:00, , Stourbridge -:- Kings Langley FC
16:00, , Stratford Town -:- Hitchin Town
16:00, Pst, Tamworth -:- Royston Town

England - Southern Premier Division South
16:00, , Blackfield & Langley -:- Beaconsfield Town
16:00, , Tiverton -:- Farnborough
16:00, , Weston Super Mare -:- Wimborne Town
16:00, , Taunton Town -:- Metropolitan Police FC
16:00, , Swindon Supermarine -:- Dorchester Town
16:00, , Poole Town FC -:- Hendon
16:00, , Hayes & Yeading United -:- Truro City
16:00, , Gosport Borough -:- Harrow Borough
16:00, , Merthyr Town -:- Walton Casuals

England - FA Trophy
14:00, , Chesterfield -:- Notts County
16:00, , FC Halifax Town -:- Wrexham
16:00, , Telford -:- Leamington
16:00, , Carshalton Athletic -:- Aveley
16:00, , AFC Fylde -:- Curzon
16:00, , Barnet -:- Weymouth
16:00, , Sutton United -:- Dagenham & Redbridge
16:00, , Chelmsford -:- Havant and Waterlooville
16:00, , Enfield Town -:- Ebbsfleet United
16:00, , FC United of Manchester -:- Kettering Town FC
16:00, , Torquay United -:- Aldershot Town
16:00, , Royston Town -:- Boreham Wood
16:00, , Maidenhead United -:- Hemel Hempstead
16:00, , Harrogate -:- Hartlepool United
16:00, , Solihull Moors -:- Darlington
16:00, , Hednesford -:- Chester FC
16:00, , Eastbourne Borough -:- Salisbury
16:00, , Matlock Town -:- Chorley
16:00, , Bradford PA -:- Halesowen
16:00, , Eastleigh -:- Yate Town
16:00, , Dorking Wanderers -:- Bromley
16:00, , Yeovil Town -:- Welling United
16:00, , Farsley Celtic AFC -:- Altrincham
16:00, , Atherton Collieries -:- Barrow
16:00, , King's Lynn Town -:- Dover
16:00, , Tonbridge Angels -:- Hampton & Richmond
16:00, , Maidstone -:- Concord Rangers
16:00, , Hornchurch -:- Dulwich Hamlet
16:00, , Stockport County -:- Blyth Spartans
16:00, , South Shields -:- Southport

England - Premier League 2 Division 1
16:00, , Liverpool U23 -:- Chelsea U23

France - National
19:00, , Pau -:- Le Puy

Germany - 3. Liga
14:00, , FSV Zwickau -:- Waldhof Mannheim
14:00, , Eintracht Braunschweig -:- Meppen
14:00, , Bayern Munich II -:- Kaiserslautern
14:00, , Hallescher FC -:- Wuerzburger Kickers
14:00, , Viktoria Koeln 1904 -:- KFC Uerdingen
14:00, , Hansa Rostock -:- Chemnitzer FC

Germany - Regionalliga North
13:00, , Hamburger SV II -:- St.Pauli II
14:00, Pst, SC Weiche Flensburg -:- Heider SV

Germany - Regionalliga Northeast
13:30, , Energie Cottbus -:- Hertha Berlin II
13:30, , Optik Rathenow -:- SV Lichtenberg 47
13:30, , ZFC Meuselwitz -:- Germania Halberstadt

Germany - Regionalliga West
14:00, Pst, Bonner SC -:- Lippstadt
14:00, Pst, Wuppertal -:- TuS Haltern
14:00, , Sportfreunde Lotte -:- Borussia Dortmund II
14:00, , Bergisch Gladbach -:- FC Koeln II
14:00, Cnc, Borussia Moenchengladbach II -:- Wattenscheid
17:00, , Fortuna Duesseldorf II -:- Alemannia Aachen

Greece - Super League 2
14:00, , Doxa Dramas -:- Ergotelis

India - I-League
12:30, , East Bengal Club -:- TRAU

India - Indian Super League
15:00, , FC Goa -:- ATK

Iran - Persian Gulf Pro League
12:30, , Saipa -:- Persepolis
13:00, , Pars Jonoubi Jam Bushehr -:- Naft Masjed Soleyman FC
13:30, , Gol Gohar -:- Zob Ahan
14:10, , Sanat Naft Abadan -:- Machine Sazi FC
15:00, , Esteghlal -:- Shahin

Morocco - Botola Pro
18:00, , RSB Berkane -:- Difaa El Jadida
20:00, Pst, Youssoufia Berrechid -:- Raja Beni Mellal
20:00, Pst, Renaissance Club Zemamra -:- FAR Rabat
20:00, Pst, Raja Casablanca -:- OCK Khouribga
20:00, Pst, MAT Tetouan -:- RSB Berkane
20:00, Pst, Olympic Club de Safi -:- MCO Oujda
20:00, Pst, Hassania Agadir -:- Ittihad Tanger
20:00, Pst, Rapide Club Oued Zem -:- Wydad Casablanca
20:00, Pst, FUS Rabat -:- Difaa El Jadida

Nigeria - NPFL
16:00, , Wikki Tourist -:- Enugu Rangers

Paraguay - Division Profesional - Clausura
22:00, , Sol de America -:- Olimpia

Saudi Arabia - Premier League
13:35, , Damac FC -:- Al Feiha
17:45, , Al Ittihad -:- Al-Faisaly

Scotland - League Two
16:00, , Annan Athletic -:- Edinburgh City
16:00, , Brechin City -:- Cowdenbeath
16:00, , Cove Rangers -:- Stenhousemuir
16:00, , Elgin City -:- Albion Rovers
16:00, , Queen's Park -:- Stirling Albion

Switzerland - Challenge League
17:00, , FC Stade Lausanne-Ouchy -:- Schaffhausen

Tunisia - Ligue I
14:00, , US Monastir -:- AS Slimane

Australia - W-League
07:30, , Brisbane Roar FC -:- Adelaide United

France - Division 1
14:30, , Guingamp -:- Reims
14:30, , ASJ Soyaux -:- Fleury Merogis U.S
14:30, , Marseille -:- Bordeaux
15:30, , Olympique Lyonnais -:- Dijon Foot

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah


Ana Sehife
Style:Göy (facebook)