OLANLAR.AZ
Canli Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

England - Premier League
13:30, FT, Liverpool 2:0 Watford
16:00, FT, Burnley 1:0 Newcastle United
16:00, FT, Chelsea 0:1 AFC Bournemouth
16:00, FT, Leicester City 1:1 Norwich City
16:00, FT, Sheffield United 2:0 Aston Villa
18:30, 63', Southampton 0:1 West Ham United

France - Ligue 1
17:30, FT, Metz 1:1 Marseille
20:00, , Nimes -:- Nantes
20:00, , Angers -:- Monaco
20:00, , Toulouse -:- Reims
20:00, , Amiens -:- Dijon
20:00, , Brest -:- Nice

Germany - 1. Bundesliga
15:30, FT, Bayern Munich 6:1 Werder Bremen
15:30, FT, Hertha Berlin 1:0 Freiburg
15:30, FT, Mainz 05 0:4 Borussia Dortmund
15:30, FT, FC Koeln 2:0 Bayer Leverkusen
15:30, FT, Paderborn 1:1 Union Berlin
18:30, 63', Fortuna Duesseldorf 0:2 RasenBallsport Leipzig

Italy - Serie A
15:00, FT, Brescia 3:0 Lecce
18:30, 57', SSC Napoli 0:1 Parma Calcio 1913
20:45, , Genoa -:- Sampdoria

Netherlands - Eredivisie
18:30, 57', ADO Den Haag 1:1 FC Groningen
19:45, 6', Fortuna Sittard 0:0 RKC Waalwijk
19:45, 4', VVV-Venlo 0:0 PEC Zwolle
20:45, , FC Twente -:- Vitesse

Portugal - Primeira Liga
16:30, FT, Maritimo 1:0 Boavista
19:00, HT, Benfica 1:0 Famalicao
21:30, , Vitoria de Setubal -:- Aves

Spain - LaLiga
13:00, FT, Granada 1:2 Levante
16:00, FT, Real Sociedad 2:2 Barcelona
18:30, 60', Athletic Bilbao 0:0 Eibar
21:00, , Atletico Madrid -:- Osasuna

Australia - A-League
07:00, FT, Melbourne Victory 0:0 Wellington Phoenix
09:30, FT, Sydney FC 1:0 Central Coast Mariners
11:45, FT, Perth Glory 2:0 Western Sydney Wanderers FC

Austria - Bundesliga
17:00, FT, SKN St. Poelten 0:3 Altach
17:00, FT, Admira Moedling 0:3 Rapid Wien
17:00, FT, Hartberg 2:2 Salzburg

Belgium - First Division A
18:00, FT, Royal Antwerp 1:0 Eupen
20:00, , Zulte Waregem -:- St.Truiden
20:00, , Sporting Charleroi -:- Cercle Brugge
20:30, , Genk -:- Waasland-Beveren

Bulgaria - First Professional League
11:00, FT, Beroe 2:0 FC Tsarsko Selo Sofia 2015
13:15, FT, Cherno More Varna 1:1 Arda Kardzhali
15:45, FT, PFC CSKA-Sofia 4:0 Dunav Ruse

Croatia - 1. Division
15:00, FT, Rijeka 3:1 NK Varazdin
17:30, FT, Dinamo Zagreb 1:0 NK Lokomotiva

Czech Republic - 1. Liga
14:30, FT, Slovan Liberec 3:0 Karvina
14:30, FT, Sigma Olomouc 1:1 Bohemians 1905
14:30, FT, FC Fastav Zlin 2:0 Opava
14:30, FT, Pribram 1:4 Slovacko
17:00, FT, Banik Ostrava 0:0 Sparta Prague

England - Championship
13:30, FT, Birmingham City 2:3 West Bromwich Albion
16:00, FT, Barnsley 5:3 Queens Park Rangers
16:00, FT, Brentford 1:0 Fulham
16:00, FT, Bristol City 0:2 Blackburn Rovers
16:00, FT, Derby County 0:1 Millwall
16:00, FT, Leeds United 3:3 Cardiff City
16:00, FT, Nottingham Forest 0:4 Sheffield Wednesday
16:00, FT, Preston North End 2:1 Luton Town
16:00, FT, Stoke City 0:0 Reading
16:00, FT, Swansea City 3:1 Middlesbrough
16:00, FT, Wigan Athletic 1:1 Huddersfield Town

Germany - 2. Bundesliga
13:00, FT, FC Heidenheim 0:0 Arminia Bielefeld
13:00, FT, St. Pauli 3:1 Wehen
13:00, FT, Karlsruher SC 1:5 Greuther Fuerth

Greece - Super League
16:15, FT, OFI Crete 3:1 Aris Thessaloniki FC
18:30, 62', Panathinaikos 1:0 Lamia
19:00, HT, Xanthi 0:0 AEK Athens

Hungary - NB I
17:00, FT, Paksi SE 1:0 Mezokovesd SE
17:00, FT, Varda SE 0:2 Fehervar FC
17:00, FT, Puskas FC Academy 0:1 Zalaegerszeg
17:00, FT, Kaposvari 4:1 Debrecen
19:30, 21', Budapest Honved 0:0 Ujpest

Israel - Ligat HaAl
14:00, FT, Maccabi Tel Aviv 1:1 Sektzia Nes Tziona
16:30, FT, Hapoel Ironi Kiryat Shmona 2:1 Bnei Yehuda Tel Aviv
17:30, FT, Hapoel Haifa 0:2 Hapoel Kfar Saba
18:50, HT, Hapoel Raanana 0:0 Maccabi Haifa

Italy - Serie B
15:00, FT, Ascoli Calcio 1898 FC 1:0 Cittadella
15:00, FT, Frosinone 2:0 Pescara
15:00, FT, Venezia 0:0 Spezia
15:00, FT, Virtus Entella 2:0 Empoli
18:00, 90', Livorno 0:2 Benevento

Northern Ireland - Premiership
16:00, FT, Ballymena United 3:2 Dungannon Swifts
16:00, Pst, Cliftonville -:- Carrick Rangers
16:00, FT, Glentoran 1:1 Crusaders
16:00, FT, Institute 1:4 Glenavon
16:00, FT, Larne 2:2 Coleraine
16:00, FT, Warrenpoint Town 0:2 Linfield

Poland - Ekstraklasa
15:00, FT, Rakow Czestochowa 2:1 Gornik Zabrze
17:30, FT, Slask Wroclaw 1:1 Lech Poznan
20:00, , Legia Warszawa -:- Wisla Plock

Romania - Liga I
12:00, FT, FC Academica Clinceni 1:1 Botosani
14:00, FT, CSM Politehnica Iasi 1:2 Gaz Metan Medias
19:00, HT, CS Universitatea Craiova 0:0 FC Voluntari

Scotland - Premiership
16:00, FT, Aberdeen 1:0 Hamilton Academical
16:00, FT, Hearts 0:1 St. Johnstone
16:00, FT, Ross County 1:0 Kilmarnock
16:00, FT, St. Mirren 3:3 Livingston

Slovenia - Prva Liga
18:00, Pst, NK Celje -:- NK Bravo
18:00, Pst, Tabor -:- Domzale
18:00, Pst, Mura -:- Maribor
18:00, Pst, Olimpija Ljubljana -:- ND Triglav
18:00, Pst, Aluminij -:- Rudar Velenje

Spain - LaLiga2
16:00, FT, Mirandes 2:0 SD Huesca
18:00, 79', Ponferradina 2:0 Deportivo La Coruna
18:00, 76', Tenerife 0:0 Alcorcon
21:00, , Real Zaragoza -:- Racing Santander

Switzerland - Super League
19:00, HT, Servette 0:0 Thun
19:00, HT, St. Gallen 1:2 FC Zuerich

Turkey - Super Lig
13:00, FT, Rizespor 0:3 Kasimpasa
15:00, FT, Genclerbirligi 3:1 Goztepe
18:00, 89', Galatasaray 2:1 Ankaragucu

Ukraine - Premier League
13:00, FT, FC Lviv 3:2 FC Kolos Kovalivka
16:00, FT, Zorya 1:2 Shakhtar Donetsk
18:30, 65', Olimpik Donetsk 1:1 Mariupol

International - FIFA Club World Cup
15:00, FT, Al Hilal 1:0 Esperance
18:30, 63', Monterrey 2:0 Al-Sadd

Belgium - First Division B 2nd Stage
17:00, FT, Virton 3:1 Lommel
20:30, , Westerlo -:- Beerschot

International - East Asian Championship Final Stage
11:30, FT, Japan 5:0 Hong Kong

Egypt - Premier League
18:30, Pst, Al Ahly -:- Al Masry

England - League 1
16:00, FT, Accrington Stanley 4:1 Portsmouth
16:00, FT, AFC Wimbledon 2:1 Doncaster Rovers
16:00, FT, Fleetwood Town 1:1 Gillingham
16:00, FT, Ipswich Town 1:2 Bristol Rovers
16:00, FT, Lincoln City 1:0 Tranmere Rovers
16:00, FT, Milton Keynes Dons 1:0 Oxford United
16:00, FT, Peterborough United 1:0 Bolton Wanderers
16:00, Cnc, Rochdale -:- Bury
16:00, FT, Shrewsbury Town 2:1 Coventry City
16:00, FT, Southend United 2:2 Rotherham United
16:00, FT, Sunderland 1:1 Blackpool
16:00, FT, Wycombe Wanderers 2:0 Burton Albion

England - League 2
16:00, FT, Carlisle United 0:0 Grimsby Town
16:00, FT, Cheltenham Town 1:1 Cambridge United
16:00, FT, Crawley Town 0:0 Port Vale
16:00, FT, Crewe Alexandra 1:1 Mansfield Town
16:00, FT, Leyton Orient 0:0 Bradford City
16:00, FT, Newport County 1:1 Stevenage
16:00, FT, Northampton Town 1:0 Forest Green Rovers
16:00, FT, Plymouth Argyle 3:0 Morecambe
16:00, FT, Salford City 0:1 Exeter City
16:00, FT, Scunthorpe United 2:2 Colchester United
16:00, FT, Swindon Town 2:0 Oldham Athletic
16:00, FT, Walsall 1:1 Macclesfield Town

France - Ligue 2
16:00, FT, AC Ajaccio 1:2 Lens

Italy - Serie C Grp. A
21:00, , Carrarese -:- Pianese

Italy - Serie C Grp. B
15:15, FT, Modena 2:0 Ravenna

Italy - Serie C Grp. C
21:00, , Cavese -:- Ternana

Portugal - Segunda Liga
12:00, FT, Estoril 1:2 Nacional
16:00, FT, Casa Pia 0:1 Mafra
18:15, 76', Vilafranquense 1:0 Leixoes

Scotland - Championship
16:00, FT, Arbroath 0:1 Dundee United
16:00, FT, Ayr United 2:1 Alloa Athletic
16:00, FT, Dundee FC 4:3 Dunfermline Athletic
16:00, Pst, Greenock Morton -:- Queen of South
16:00, FT, Partick Thistle 3:1 Inverness CT

Scotland - League One
16:00, FT, Airdrieonians 2:1 Peterhead
16:00, FT, Falkirk 1:1 Raith Rovers
16:00, FT, Forfar Athletic 3:4 Dumbarton
16:00, FT, Montrose 4:0 Clyde
16:00, FT, Stranraer 0:2 East Fife

Serbia - Super Liga
14:00, FT, Proleter 1:1 Radnicki Nis

Spain - Segunda B Grp. I
12:00, FT, Atletico Baleares 2:0 Las Rozas CF
17:00, FT, Racing de Ferrol 3:0 UP Langreo
19:00, HT, Pontevedra 2:0 Rayo Majadahonda

Spain - Segunda B Grp. II
15:30, FT, Athletic Bilbao B 0:1 Barakaldo
16:00, FT, Real Valladolid B 3:0 Salamanca CF UDS
16:00, FT, Osasuna B 3:0 CD Calahorra
16:00, FT, Unionistas de Salamanca 2:1 Guijuelo
16:30, FT, SD Amorebieta 1:1 Alaves B
18:00, 90', Arenas Getxo 2:0 Club Haro Deportivo

Spain - Segunda B Grp. III
12:00, FT, Ebro 2:1 Castellon
12:00, FT, FC Andorra 4:3 Valencia B
17:00, FT, Llagostera 1:0 UE Olot
17:00, FT, Orihuela 1:3 Espanyol B
18:00, FT, Villarreal B 3:1 Ejea
19:00, HT, Hercules 1:1 Badalona

Spain - Segunda B Grp. IV
17:00, FT, Marbella FC 0:0 Algeciras
17:30, FT, Villarrubia CF 1:3 CD Badajoz
18:00, 90', Cartagena 2:1 UCAM Murcia
18:30, 64', Recreativo Huelva 1:0 Cadiz B
18:30, 64', Granada B 0:0 Sevilla Atletico

Turkey - 1. Lig
12:00, FT, Erzurum BB 2:0 Giresunspor
12:00, FT, Boluspor 0:2 Fatih Karagumruk
14:30, FT, Istanbulspor 1:0 Eskisehirspor
17:00, FT, Adanaspor 1:3 Menemenspor

Wales - Premier League
15:30, FT, Cardiff Met University 1:2 Aberystwyth
15:30, FT, Newtown 1:0 Carmarthen

Albania - Kategoria Superiore
13:00, FT, Flamurtari 2:2 Bylis
13:00, FT, Laci 4:0 Luftetari
16:00, FT, Kukesi 4:0 Teuta Durres
16:00, FT, Skenderbeu 0:1 Vllaznia

Argentina - Cup
01:20, FT, Central Cordoba de Santiago 0:3 River Plate

Bolivia - Primera Division - Clausura
20:00, , Always Ready -:- Blooming

International - CECAFA Senior Challenge Cup Grp. B
11:30, FT, Kenya 1:0 Zanzibar
14:00, FT, Sudan 0:0 Tanzania

Cyprus - 1. Division
16:00, FT, AEK Larnaca 1:0 Pafos FC
18:00, 90', Apollon Limassol 2:0 Anorthosis

England - National League North
16:00, Pst, Alfreton Town -:- Gloucester City

England - National League South
16:00, FT, Dartford 3:2 Billericay

England - Isthmian Premier Division
16:00, Pst, Potters Bar Town -:- Haringey Borough
16:00, Pst, Bishop's Stortford -:- Worthing
16:00, FT, Bognor Regis Town 7:2 Cray Wanderers
16:00, FT, Bowers & Pitsea 3:1 Folkestone Invicta
16:00, FT, Corinthian Casuals 3:3 Wingate & Finchley
16:00, FT, Horsham 1:0 East Thurrock United
16:00, FT, Leatherhead 1:0 Brightlingsea Regent
16:00, FT, Merstham 2:4 Lewes

England - Northern Premier Division
16:00, FT, Whitby 0:1 Bamber Bridge
16:00, FT, Warrington Town 1:1 Basford United
16:00, Pst, Scarborough Athletic -:- Atherton Collieries
16:00, Pst, Radcliffe -:- Buxton
16:00, Pst, Nantwich Town -:- FC United of Manchester
16:00, Pst, Mickleover Sports -:- South Shields
16:00, Pst, Matlock Town -:- Witton Albion
16:00, FT, Lancaster City 0:0 Stalybridge
16:00, FT, Hyde United 1:1 Gainsborough
16:00, FT, Grantham Town 1:2 Morpeth Town FC
16:00, Pst, Ashton United -:- Stafford Rangers
16:00, FT, Nantwich Town 2:2 Buxton
16:00, FT, Scarborough Athletic 4:1 Mickleover Sports
16:00, FT, Radcliffe 1:0 Witton Albion

England - Southern Premier Division Central
16:00, FT, Barwell FC 0:1 Nuneaton Borough FC
16:00, Pst, Biggleswade Town -:- Alvechurch
16:00, FT, Coalville Town 1:1 Banbury United
16:00, FT, Leiston 2:4 Peterborough Sports
16:00, FT, Lowestoft Town 0:0 Rushall Olympic
16:00, FT, Needham Market 0:3 Bromsgrove Sporting
16:00, FT, St. Ives Town FC 2:1 Redditch United
16:00, FT, Stourbridge 1:3 Kings Langley FC
16:00, Pst, Stratford Town -:- Hitchin Town
16:00, Pst, Tamworth -:- Royston Town

England - Southern Premier Division South
16:00, FT, Blackfield & Langley 0:1 Beaconsfield Town
16:00, Pst, Tiverton -:- Farnborough
16:00, Pst, Weston Super Mare -:- Wimborne Town
16:00, FT, Taunton Town 4:3 Metropolitan Police FC
16:00, Pst, Swindon Supermarine -:- Dorchester Town
16:00, Pst, Poole Town FC -:- Hendon
16:00, FT, Hayes & Yeading United 0:1 Truro City
16:00, FT, Gosport Borough 1:0 Harrow Borough
16:00, FT, Merthyr Town 0:2 Walton Casuals

England - FA Trophy
14:00, FT, Chesterfield 0:1 Notts County
16:00, FT, FC Halifax Town 4:0 Wrexham
16:00, Pst, Telford -:- Leamington
16:00, FT, Carshalton Athletic 3:3 Aveley
16:00, FT, AFC Fylde 1:0 Curzon
16:00, FT, Barnet 2:1 Weymouth
16:00, FT, Sutton United 1:1 Dagenham & Redbridge
16:00, FT, Chelmsford 2:1 Havant and Waterlooville
16:00, FT, Enfield Town 0:2 Ebbsfleet United
16:00, FT, FC United of Manchester 2:1 Kettering Town FC
16:00, FT, Torquay United 5:1 Aldershot Town
16:00, FT, Royston Town 2:0 Boreham Wood
16:00, FT, Maidenhead United 4:2 Hemel Hempstead
16:00, FT, Harrogate 3:2 Hartlepool United
16:00, FT, Solihull Moors 2:2 Darlington
16:00, FT, Hednesford 0:0 Chester FC
16:00, FT, Eastbourne Borough 2:2 Salisbury
16:00, FT, Matlock Town 2:2 Chorley
16:00, FT, Bradford PA 2:2 Halesowen
16:00, FT, Eastleigh 6:1 Yate Town
16:00, FT, Dorking Wanderers 3:0 Bromley
16:00, FT, Yeovil Town 3:1 Welling United
16:00, FT, Farsley Celtic AFC 2:2 Altrincham
16:00, Pst, Atherton Collieries -:- Barrow
16:00, AP, King's Lynn Town 6:4 Dover
16:00, FT, Tonbridge Angels 2:2 Hampton & Richmond
16:00, FT, Maidstone 2:3 Concord Rangers
16:00, FT, Hornchurch 1:0 Dulwich Hamlet
16:00, FT, Stockport County 4:2 Blyth Spartans
16:00, FT, South Shields 2:2 Southport

England - Premier League 2 Division 1
16:00, FT, Liverpool U23 1:1 Chelsea U23

France - National
19:00, HT, Pau 1:1 Le Puy

Germany - 3. Liga
14:00, FT, FSV Zwickau 0:1 Waldhof Mannheim
14:00, FT, Eintracht Braunschweig 1:2 Meppen
14:00, FT, Bayern Munich II 1:3 Kaiserslautern
14:00, FT, Hallescher FC 2:5 Wuerzburger Kickers
14:00, FT, Viktoria Koeln 1904 0:1 KFC Uerdingen
14:00, FT, Hansa Rostock 1:2 Chemnitzer FC

Germany - Regionalliga North
13:00, FT, Hamburger SV II 1:1 St.Pauli II
14:00, Pst, SC Weiche Flensburg -:- Heider SV

Germany - Regionalliga Northeast
13:30, FT, Energie Cottbus 3:1 Hertha Berlin II
13:30, FT, Optik Rathenow 3:0 SV Lichtenberg 47
13:30, FT, ZFC Meuselwitz 2:0 Germania Halberstadt

Germany - Regionalliga West
14:00, Pst, Bonner SC -:- Lippstadt
14:00, Pst, Wuppertal -:- TuS Haltern
14:00, FT, Sportfreunde Lotte 1:1 Borussia Dortmund II
14:00, FT, Bergisch Gladbach 1:1 FC Koeln II
14:00, Cnc, Borussia Moenchengladbach II -:- Wattenscheid
17:00, FT, Fortuna Duesseldorf II 2:3 Alemannia Aachen

Greece - Super League 2
14:00, FT, Doxa Dramas 1:2 Ergotelis

India - I-League
12:30, FT, East Bengal Club 2:1 TRAU

India - Indian Super League
15:00, FT, FC Goa 2:1 ATK

Iran - Persian Gulf Pro League
12:30, FT, Saipa 0:2 Persepolis
13:00, FT, Pars Jonoubi Jam Bushehr 1:1 Naft Masjed Soleyman FC
13:30, FT, Gol Gohar 0:0 Zob Ahan
14:10, FT, Sanat Naft Abadan 1:0 Machine Sazi FC
15:00, FT, Esteghlal 4:1 Shahin

Morocco - Botola Pro
18:00, 90', RSB Berkane 1:0 Difaa El Jadida
20:00, Pst, Youssoufia Berrechid -:- Raja Beni Mellal
20:00, Pst, Renaissance Club Zemamra -:- FAR Rabat
20:00, Pst, Raja Casablanca -:- OCK Khouribga
20:00, Pst, MAT Tetouan -:- RSB Berkane
20:00, Pst, Olympic Club de Safi -:- MCO Oujda
20:00, Pst, Hassania Agadir -:- Ittihad Tanger
20:00, Pst, Rapide Club Oued Zem -:- Wydad Casablanca
20:00, Pst, FUS Rabat -:- Difaa El Jadida

Nigeria - NPFL
16:00, FT, Wikki Tourist 1:1 Enugu Rangers

Paraguay - Division Profesional - Clausura
22:00, , Sol de America -:- Olimpia

Saudi Arabia - Premier League
13:35, FT, Damac FC 2:1 Al Feiha
17:45, FT, Al Ittihad 1:2 Al-Faisaly

Scotland - League Two
16:00, FT, Annan Athletic 0:2 Edinburgh City
16:00, FT, Brechin City 2:1 Cowdenbeath
16:00, FT, Cove Rangers 2:1 Stenhousemuir
16:00, FT, Elgin City 2:2 Albion Rovers
16:00, FT, Queen's Park 1:1 Stirling Albion

Switzerland - Challenge League
17:00, FT, FC Stade Lausanne-Ouchy 2:0 Schaffhausen

Tunisia - Ligue I
14:00, FT, US Monastir 0:0 AS Slimane

Australia - W-League
07:30, FT, Brisbane Roar FC 3:2 Adelaide United

France - Division 1
14:30, FT, Guingamp 1:1 Reims
14:30, Pst, ASJ Soyaux -:- Fleury Merogis U.S
14:30, FT, Marseille 1:4 Bordeaux
15:30, FT, Olympique Lyonnais 2:0 Dijon Foot

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah


Ana Sehife
Style:Göy (facebook)