OLANLAR.AZ
Canli Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

International - Copa Libertadores Qualification
23:15, , Carabobo FC -:- Universitario de Deportes

England - Premier League
20:30, , Aston Villa -:- Watford
20:30, , AFC Bournemouth -:- Brighton & Hove Albion
20:30, , Everton -:- Newcastle United
20:30, , Sheffield United -:- Manchester City
20:30, , Crystal Palace -:- Southampton
21:15, , Chelsea -:- Arsenal

International - AFC Champions League Qualification
09:35, 32', Melbourne Victory 1:0 Bali United Pusam
11:00, , Lokomotiv Tashkent -:- FC Istiklol
12:30, , Buriram United -:- Ho Chi Minh City FC
13:00, , Port FC -:- Ceres-Negros FC
13:50, , Shahr Khodrou FC -:- Al-Riffa
14:00, , Kedah -:- Tai Po
15:30, , Esteghlal -:- Kuwait SC

England - Championship
20:45, , Barnsley -:- Preston North End
20:45, , Middlesbrough -:- Birmingham City

Italy - Coppa Italia
20:45, , SSC Napoli -:- Lazio

Netherlands - KNVB Cup
18:30, , TOP Oss -:- AZ Alkmaar
20:45, , FC Eindhoven -:- FC Utrecht
20:45, , Fortuna Sittard -:- Feyenoord

Spain - Copa del Rey
19:00, , Real Zaragoza -:- Mallorca
19:00, , Recreativo Huelva -:- Osasuna
21:00, , Sevilla -:- Levante

Turkey - Cup
12:00, , Kirklarelispor -:- Istanbul Basaksehir
18:30, , Fenerbahce -:- Kayserispor

International - Club Friendlies
13:00, , AGF -:- AaB
15:00, , Al-Uwaynah -:- Zenit St. Petersburg
15:00, , Basel -:- Grasshopper
16:00, , Lyngby -:- Hvidovre
17:00, , AC Horsens -:- Aarhus Fremad

Egypt - Premier League
13:30, , Tanta -:- El Gounah
18:30, , Pyramids FC -:- Misr El-Maqasa

England - League 1
20:45, , Peterborough United -:- Wycombe Wanderers

England - League 2
20:45, Pst, Cheltenham Town -:- Newport County
20:45, , Colchester United -:- Bradford City
20:45, , Macclesfield Town -:- Crewe Alexandra
20:45, , Leyton Orient -:- Northampton Town

England - EFL Trophy Final Stage
20:00, , Exeter City -:- Stevenage
20:00, , Newport County -:- Leicester City Academy
20:45, , Salford City -:- Accrington Stanley
20:45, , Portsmouth -:- Scunthorpe United

France - League Cup
21:10, , Lyon -:- Lille

Scotland - Championship
20:45, , Alloa Athletic -:- Arbroath

Albania - Kategoria Superiore
14:00, , Vllaznia -:- Flamurtari
17:00, , Skenderbeu -:- Partizani
17:00, , Teuta Durres -:- Laci

Brazil - Carioca Taca Guanabara
20:00, , Madureira RJ -:- Botafogo RJ

England - National League North
20:45, , Guiseley -:- Darlington
20:45, , Leamington -:- Gateshead FC
20:45, , Boston United -:- Brackley Town
20:45, Pst, Farsley Celtic AFC -:- Kidderminster Harriers

England - National League South
20:45, , Dulwich Hamlet -:- Havant and Waterlooville

England - Isthmian Premier Division
20:45, , Bowers & Pitsea -:- Corinthian Casuals

England - Northern Premier Division
20:45, , Radcliffe -:- Ashton United

England - Southern Premier Division Central
20:45, , Coalville Town -:- Rushall Olympic
20:45, , Alvechurch -:- Stourbridge
20:45, , Peterborough Sports -:- Hitchin Town
20:45, , Bromsgrove Sporting -:- Redditch United
20:45, , AFC Rushden & Diamonds -:- Hednesford

England - Southern Premier Division South
20:45, , Hayes & Yeading United -:- Poole Town FC
20:45, , Salisbury -:- Beaconsfield Town
20:45, , Yate Town -:- Chesham United
20:45, , Swindon Supermarine -:- Dorchester Town

England - FA Trophy
20:45, , Maidenhead United -:- Halesowen
20:45, , Barnet -:- Farsley Celtic AFC
20:45, , Bath City -:- Concord Rangers

Morocco - Botola Pro
19:00, , Hassania Agadir -:- Difaa El Jadida

Portugal - League Cup Final Stage
20:45, , Braga -:- Sporting CP

Qatar - Qatar Stars League
17:00, , Al-Khor -:- Al-Sadd

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah


Ana Sehife
Style:Göy (facebook)