OLANLAR.AZ
Canli Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

Brazil - Serie A
01:00, FT, Fluminense 1:1 Ceara

International - Champions League Qualification
17:00, , KF Shkendija -:- Nomme JK Kalju
19:30, , Saburtalo -:- FC Sheriff
20:00, , Valletta -:- F91 Dudelange
20:00, , HB Torshavn -:- HJK
20:45, , FK Crvena Zvezda -:- Suduva
20:45, , Feronikeli -:- TNS

International - Europa League Qualification
17:00, , FC Banants -:- Cukaricki
19:00, , Klaksvik -:- Riteriai
20:30, , OFK Titograd -:- PFC CSKA-Sofia

Brazil - Serie B
01:00, FT, Cuiaba 1:1 Sport Recife

International - Club Friendlies
03:05, FT, Colorado Rapids 0:3 Arsenal
10:05, FT, Atletico Malagueno 0:0 Reading
12:00, Cnc, Braga -:- Al-Duhail SC
17:00, , TOP Oss -:- RKC Waalwijk
17:00, , Paris FC -:- Dijon
18:00, Cnc, Paderborn -:- Norwich City
18:00, , Metz -:- Sporting Charleroi
18:00, , FC Wacker Innsbruck II -:- Genoa
18:00, , SC Herz Pinkafeld -:- Rapid Wien
18:30, , Eintracht Northeim -:- Paderborn
19:00, , FC Groningen -:- FC Emmen
19:00, , SV Straelen -:- VVV-Venlo
19:00, , Heracles -:- Excelsior
19:30, , Extremadura -:- Reading
19:30, , CF Peralada -:- Espanyol
20:00, , Chorley -:- Preston North End
20:00, , Millwall -:- Braga
20:00, , AFC Bournemouth -:- AFC Wimbledon
20:20, , Dynamo Dresden -:- Paris Saint-Germain
20:30, , Scunthorpe United -:- Leicester City
20:30, , Boreham Wood -:- Queens Park Rangers
20:30, , Olympiacos -:- Nottingham Forest
20:30, , Northampton Town -:- Sheffield Wednesday
20:30, , Ebbsfleet United -:- Charlton Athletic
20:30, , Basingstoke -:- Luton Town
20:45, , Burton Albion -:- Sheffield United
20:45, , Barnet -:- Crystal Palace
20:45, , Yeovil Town -:- Swansea City
21:30, , FC Porto -:- Fulham

Sweden - Superettan
19:00, , Vaesteraas SK -:- Joenkoepings Soedra

Bolivia - Primera Division - Clausura
02:00, FT, Sport Boys Warnes 1:2 Always Ready

Chile - Cup
22:00, , Santiago Morning -:- Universidad Catolica

China - Super League
12:00, FT, Guangzhou R&F F.C. 2:1 Tianjin Teda
13:35, FT, Shanghai Shenhua 3:2 Henan Jianye
14:00, FT, Guangzhou Evergrande 4:1 Dalian Yifang

Colombia - Primera A Clausura
02:30, FT, Rionegro Aguilas 1:3 Cucuta

Ecuador - Serie A
02:15, FT, CD America de Quito 1:1 Olmedo

Iceland - 1. Deild
20:00, , Keflavik -:- Magni
20:00, , Thor Akureyri -:- Njardvik
21:15, , Fjoelnir -:- Fram Reykjavik
21:15, , Throttur Reykjavik -:- Grotta
21:15, , Vikingur Olafsvik -:- Haukar
21:15, , Leiknir Reykjavik -:- Afturelding

Indonesia - Liga 1
08:30, FT, Persipura Jayapura 1:0 Madura United
10:30, FT, TIRA-Persikabo 5:3 Persija Jakarta
13:30, FT, Persib Bandung 2:0 Kalteng Putra
13:30, FT, Arema 4:1 Perseru Badak Lampung

Malaysia - Super Liga
15:00, 90', Melaka United 1:1 Selangor Pkns FC
15:00, 90', Johor Darul Ta'zim FC 0:1 Petaling Jaya City FC

Russia - PFL Zone Center
15:00, FT, Strogino 2:1 FC Ryazan
16:00, HT, Ararat Moscow 2:2 Saturn Ramenskoye
16:00, HT, FC Rotor Volgograd II 0:0 Kaluga
17:00, , Khimik-Arsenal -:- Khimki 2
17:00, , Sokol Saratov -:- Dinamo Briansk
17:00, , Zorky Krasnogorsk -:- Salyut Belgorod
17:30, , Kvant Obninsk -:- Metalurg Lypetsk

Russia - PFL Zone South
16:00, HT, FC Alania Vladikavkaz 0:0 Legion Dinamo
16:00, HT, Dinamo Stavropol 1:0 Inter Cherkessk
16:30, 20', Spartak Nalchik 0:0 Anzhi Makhachkala
16:30, 21', FK Makhachkala 0:0 Spartak Vladikavkaz
17:00, , Krasnodar 3 -:- Biolog Novokubansk
17:00, , Mashuk-KMV -:- Druzhba
17:00, , FC Volgar -:- Urozhay
17:30, , Chernomorets Novorossiysk -:- SKA Rostov

Russia - PFL Zone Ural-Povolzhye
12:00, FT, Ural II 2:0 NoSta
16:00, HT, Lada SOK 0:0 Akron Tolyatti
16:00, HT, Zvezda Perm 0:1 FC Chelyabinsk
16:00, HT, Tyumen 3:1 KamAZ
16:30, 19', Zenit Izhevsk 1:0 FC Ufa II
16:30, Kick Off Delayed, Lada Togliati -:- Volga Ulyanovsk

Russia - PFL Zone West
16:00, HT, Olimp Khimki 0:0 Pskov 747
17:00, , FC Dolgoprudny -:- Zvezda Saint Petersburg
17:00, , Znamya -:- Luki-Energiya
17:30, , Murom -:- Zenit St. Petersburg II
17:30, , Leningradets -:- Rodina

Scotland - League Cup Grp. A
20:30, , Stenhousemuir -:- Dundee United
20:45, , Cowdenbeath -:- Hearts

Scotland - League Cup Grp. B
20:45, , Montrose -:- St. Johnstone
20:45, , Brechin City -:- Ross County

Scotland - League Cup Grp. C
20:45, , Alloa Athletic -:- Elgin City

Scotland - League Cup Grp. D
20:45, , Peterhead -:- Inverness CT

Scotland - League Cup Grp. E
20:45, , Greenock Morton -:- Dumbarton
20:45, , Queen of South -:- Annan Athletic

Scotland - League Cup Grp. F
20:45, , Queen's Park -:- Partick Thistle

Scotland - League Cup Grp. G
20:45, , Livingston -:- Ayr United
20:45, , Falkirk -:- Stranraer

Vietnam - V-League
12:00, FT, Song Lam Nghe An 2:2 Saigon FC

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah


Ana Sehife
Style:Göy (facebook)