OLANLAR.AZ
Canli Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

Brazil - Serie A
16:00, FT, Vasco da Gama 2:1 Fluminense
22:00, FT, Bahia 0:0 Cruzeiro

Russia - Premier League
13:05, FT, FC Ufa 2:3 FC Krasnodar
15:30, FT, Krylya Sovetov Samara 2:3 Arsenal Tula
18:00, FT, CSKA Moscow 2:1 FC Orenburg
20:30, FT, FC Rostov 2:2 Spartak Moscow

Bulgaria - First Professional League
17:45, FT, PFC CSKA-Sofia 1:3 Cherno More Varna
20:00, FT, Beroe 2:4 Ludogorets Razgrad

Croatia - 1. Division
19:00, FT, Rijeka 2:1 NK Varazdin
21:00, FT, HNK Gorica 1:1 Inter Zapresic

Czech Republic - 1. Liga
17:00, FT, Sigma Olomouc 1:0 FC Fastav Zlin
17:00, FT, Opava 1:0 Pribram
17:00, FT, Slovacko 0:2 SK Dynamo Ceske Budejovice
19:30, FT, Sparta Prague 2:0 Jablonec

Finland - Veikkausliiga
16:00, FT, Ilves 1:1 HJK
16:00, FT, KPV 1:2 SJK
16:00, FT, VPS 1:1 FC Lahti

Mexico - Liga MX Apertura
02:00, FT, Puebla 1:3 Tijuana
04:50, FT, Atlas 1:0 FC Juarez

Poland - Ekstraklasa
15:00, FT, Rakow Czestochowa 0:1 Korona Kielce
17:30, FT, Wisla Krakow 0:1 Slask Wroclaw
20:00, FT, Piast Gliwice 1:1 Lech Poznan

International - Premier League Asia Trophy
11:00, FT, Newcastle United 1:0 West Ham United
13:30, AP, Wolverhampton Wanderers 3:2 Manchester City

Romania - Liga I
17:00, FT, Botosani 4:1 FC Voluntari
20:00, FT, FC Academica Clinceni 1:4 CFR Cluj

Slovakia - Super Liga
18:00, FT, Zemplin Michalovce 0:3 Zilina
19:00, FT, FK Senica 3:1 Trencin
20:00, FT, FK Pohronie 1:3 Slovan Bratislava

Slovenia - Prva Liga
18:00, FT, Tabor 1:0 NK Celje
20:15, FT, Rudar Velenje 1:1 Maribor

Sweden - Allsvenskan
16:00, FT, Oerebro 4:0 Falkenbergs FF
16:00, FT, AIK 2:0 Helsingborg
18:05, FT, GIF Sundsvall 0:1 Haecken

Switzerland - Super League
19:00, FT, Thun 2:2 Xamax
19:00, FT, St. Gallen 0:2 Luzern

USA - Major League Soccer
04:30, FT, LA Galaxy 3:2 Los Angeles FC

Brazil - Serie B
00:15, FT, Figueirense 1:1 Londrina EC
02:30, FT, Vitoria 2:0 Criciuma
16:00, FT, Oeste FC 0:0 Bragantino
21:30, FT, Vila Nova 1:1 America MG

International - Club Friendlies
02:05, FT, Borussia Dortmund 3:2 Liverpool
09:10, FT, Fuenlabrada 0:2 Leganes
10:35, FT, Osasuna 3:0 Osasuna B
11:05, FT, Lincoln City 1:0 Reading
11:15, FT, Western Sydney Wanderers FC 1:2 Leeds United
12:00, Cnc, Burgos Promesas -:- Osasuna
12:00, FT, Arenas Getxo 1:6 Athletic Bilbao
13:00, FT, Sparta Rotterdam 3:0 NAC Breda
13:30, FT, Hamburger SV 2:2 Anderlecht
14:00, FT, Bristol Rovers 1:2 Birmingham City
14:30, FT, FC Twente 0:0 Oud-Heverlee
14:30, FT, FC Volendam 2:1 Heracles
15:00, FT, SC Heerenveen 1:1 St. Pauli
15:00, FT, Zulte Waregem 1:1 Willem II
15:00, FT, Gillingham 3:1 Charlton Athletic
15:00, FT, Bayer Leverkusen 1:2 Watford
15:00, FT, Darmstadt 0:1 Vitesse
15:00, Abn, AZ Alkmaar -:- Oostende
15:00, FT, Kortrijk 4:0 Excelsior
15:05, FT, Hannover 96 0:1 FC Groningen
15:05, FT, Istanbul Basaksehir 1:1 Fortuna Duesseldorf
15:30, FT, Arminia Bielefeld 2:3 Barnsley
15:30, FT, Werder Bremen 0:1 Osnabrueck
16:00, FT, Oxford United 1:2 Queens Park Rangers
16:00, FT, Northampton Town 0:2 Sheffield United
16:00, FT, Fulham 2:1 Brighton & Hove Albion
16:00, FT, Cheltenham Town 1:2 Leicester City
16:00, FT, Crewe Alexandra 1:0 Burnley
16:00, FT, Port Vale 1:3 Burnley
16:00, FT, Bromley 1:0 Crystal Palace
16:00, FT, Wycombe Wanderers 2:2 Brentford
16:00, FT, Hull City 2:2 Mansfield Town
16:00, FT, Tranmere Rovers 0:2 Stoke City
16:00, FT, Bradford City 1:1 Wigan Athletic
16:00, FT, Preston North End 1:3 Southampton
16:00, FT, Burton Albion 2:5 Derby County
16:00, FT, FC Heidenheim 5:1 Middlesbrough
16:00, FT, Exeter City 1:3 Swansea City
16:00, FT, Scunthorpe United 0:4 West Bromwich Albion
16:00, , Ulm -:- Freiburg
16:00, FT, Erzgebirge Aue 1:1 Union Berlin
16:00, FT, VVV-Venlo 2:0 FC Eindhoven
16:35, FT, Angers 3:2 Le Havre
16:35, FT, Sampdoria 3:0 Real Vicenza
16:50, FT, FC Cologne 0:1 Werder Bremen
17:00, FT, Reims 1:1 Gent
17:00, FT, Hellas Verona 5:0 Union Feltre
17:05, FT, Fiorentina 0:3 Benevento
17:05, FT, Lecce 8:0 FC Gherdeina
17:05, FT, Bologna 5:0 Virtus Bolzano
17:05, FT, Monaco 1:0 Valencia
17:30, FT, Borussia Moenchengladbach 2:1 Rayo Vallecano
18:00, FT, Bochum 1:1 Hertha Berlin
18:00, FT, Guingamp 1:2 Brest
18:00, FT, Lens 1:3 Espanyol
18:00, FT, Roma 10:1 ASD Trastevere
18:30, FT, Nuernberg 1:1 Paris Saint-Germain
18:30, FT, Bayer Leverkusen 2:2 Eibar
18:35, FT, Udinese 1:2 Ravenna
19:00, FT, Nancy 2:2 Dijon
19:00, FT, Racing Santander 1:0 Real Sociedad
19:00, FT, Numancia 0:3 Atletico Madrid
19:05, FT, Villarreal 2:1 Levante
19:10, FT, Lyon 3:4 Genoa
19:30, FT, Granada 1:0 Reading
20:00, FT, Girona 2:1 AFC Bournemouth
20:30, FT, Celta Vigo 3:0 Lugo
21:00, FT, Maritimo 0:0 Lille
21:30, AP, Portimonense 2:3 Getafe

Estonia - Meistriliiga
15:00, FT, Tammeka 2:2 Talinna Kalev

International - EURO U19 Grp. A
19:00, FT, Portugal U19 4:0 Armenia U19
19:00, FT, Spain U19 2:1 Italy U19

Japan - J. League
06:05, FT, Consadole Sapporo 5:2 Shonan Bellmare
11:00, FT, Nagoya Grampus Eight 2:2 Gamba Osaka
11:05, FT, Matsumoto Yamaga 2:2 Sanfrecce Hiroshima
11:05, FT, Vissel Kobe 0:2 Yokohama F.Marinos
11:30, FT, Kashima Antlers 2:1 Sagan Tosu
12:00, FT, Shimizu S-Pulse 0:2 FC Tokyo
12:00, FT, Jubilo Iwata 1:3 Urawa Red Diamonds
12:05, FT, Cerezo Osaka 0:0 Vegalta Sendai

Russia - National Football League
09:00, FT, Luch Energiya Vladivostok 1:1 Tom Tomsk
10:00, FT, SKA-Khabarovsk 0:1 Torpedo Moscow
10:00, FT, FC Yenisey Krasnoyarsk 0:3 FC Rotor Volgograd
15:00, FT, Tekstilshchik 1:4 Khimki
16:00, FT, Fakel 0:0 Chertanovo Moscow
16:00, FT, Mordovya 1:0 Spartak Moscow II
17:00, FT, Avangard Kursk 1:1 FC Krasnodar II
18:00, FT, Baltika 0:1 Chayka
18:00, FT, Armavir FC 0:2 Neftekhimik

Serbia - Super Liga
18:00, FT, FK Spartak Subotica 2:1 Rad Beograd
20:00, FT, Vojvodina 3:1 Macva Sabac
20:00, FT, Cukaricki 1:0 Napredak
20:00, FT, Mladost Lucani 2:1 FK Radnik Surdulica
20:00, FT, FK Crvena Zvezda 2:0 Javor

Sweden - Superettan
16:00, FT, Brommapojkarna 3:1 Norrby
16:00, FT, Dalkurd FF 1:0 Varbergs BoIS FC
16:00, FT, Degerfors 0:1 GAIS
16:00, FT, Syrianska 0:2 IK Brage
18:00, FT, IK Frej Taeby 1:1 Oergryte FF

Argentina - Cup
18:10, FT, Club Atletico Mitre 0:2 Estudiantes
22:10, 90', Gimnasia LP 1:1 Defensa y Justicia

Austria - Cup
17:00, FT, FC Wolfurt 0:3 Floridsdorfer AC
17:30, FT, SV Gloggnitz 1:2 SKN St. Poelten
17:30, FT, ASKOe Koettmannsdorf 0:9 Austria Wien
17:30, FT, SC Herz Pinkafeld 0:10 Mattersburg
17:35, AP, SC Wiener Viktoria 7:5 Hartberg
18:00, FT, ATSV Stadl Paura 0:5 Austria Lustenau
18:00, FT, WSC Hertha 1:0 Hohenems
18:35, FT, Kufstein 1:6 Altach
18:35, FT, SAK Klagenfurt 0:9 Wolfsberger AC
19:00, FT, Voecklamarkt 2:6 LASK
19:00, FT, Union Edelweiss 0:5 Admira Moedling
19:00, FT, SV St. Anna 1:0 Kalsdorf
19:00, FT, FCM Arkadia Traiskirchen 1:5 SV Horn
19:05, FT, SV Leobendorf 0:5 BW Linz
20:30, FT, SC Neusiedl am See 1919 1:6 Grazer AK

Belarus - Premier League
16:00, FT, FK Gorodeya 1:2 Isloch
19:45, FT, Dinamo Brest 4:1 Torpedo Zhodino

Belgium - Super Cup
20:30, FT, Genk 3:0 KV Mechelen

Bolivia - Primera Division - Clausura
21:00, Pst, Aurora -:- Guabira
23:15, Pst, Sport Boys Warnes -:- Destroyers

Bosnia-Herzegovina - Premier League
17:30, FT, FK Velez Mostar 1:3 FK Mladost Doboj Kakanj
17:30, FT, FK Zvijezda 09 1:5 FK Tuzla City
20:30, FT, Zeljeznicar 0:0 Borac Banja Luka

International - Champions Cup
13:35, FT, Manchester United 1:0 Inter
22:05, 90', Benfica 3:0 CD Guadalajara

Chile - Cup
18:30, FT, Union San Felipe 0:1 Audax Italiano
21:00, FT, Universidad de Chile 2:0 Deportes Temuco
21:00, FT, Cobresal 3:1 Deportes Iquique
22:00, Pst, Deportes Valdivia -:- Union Espanola
23:30, 30', O'Higgins 0:0 Everton CD

China - Super League
13:35, FT, Guangzhou R&F F.C. 0:5 Guangzhou Evergrande
13:35, FT, Tianjin Teda 3:3 Dalian Yifang

China - China League
09:30, FT, Guizhou Hengfeng 2:0 Meizhou Hakka
11:30, FT, Xinjiang Tianshan 2:5 Qingdao Huanghai
13:00, FT, Shaanxi Changan 3:0 Liaoning Hongyun
13:30, FT, Shijiazhuang Ever Bright 2:1 Zhejiang Greentown
13:30, FT, Heilongjiang Lava Spring FC 3:1 Shanghai Shenxin
13:30, FT, Nei Mongol Zhongyou FC 1:0 Beijing BG
13:35, FT, Nantong Zhiyun FC 0:1 Changchun Yatai

Colombia - Primera A Clausura
02:30, FT, Envigado 1:1 Deportivo Pasto
22:15, 80', Union Magdalena 0:0 Atletico Huila

Czech Republic - FNL
10:15, FT, Dukla Praha 2:3 Trinec
10:15, FT, Sokolov 0:0 Hradec Kralove
10:15, FT, Pardubice 2:1 Zizkov
17:00, FT, SK Lisen 2:2 FK Varnsdorf
17:00, FT, SK Prostejov 1:0 FK Slavoj Vysehrad

Ecuador - Serie A
03:00, FT, Emelec 0:1 Deportivo Cuenca
21:00, FT, Delfin 1:1 El Nacional
23:15, 44', Olmedo 1:0 Fuerza Amarilla SC

Finland - Ykkonen
16:00, FT, EIF 0:2 AC Kajaani
16:00, FT, TPS 2:3 Haka

Finland - Kakkonen - Lohko B
16:00, FT, KaaPo 0:1 IF Gnistan
16:00, FT, Honka (A) 1:1 Pallo-Iirot
16:00, FT, KaePa 3:1 SalPa
16:00, FT, EPS 0:0 Espoo

Finland - Kakkonen - Lohko C
16:00, FT, Kajha 1:4 SC KuFu-98
16:00, FT, FCV 0:3 JBK
16:00, FT, SJK Akatemia 0:0 OLS
18:00, FT, JS Hercules 5:1 VPS-j

Germany - 3. Liga
14:00, FT, Wuerzburger Kickers 3:1 Bayern Munich II
14:00, FT, Kaiserslautern 1:1 Unterhaching
14:00, FT, Duisburg 4:1 Sonnenhof Grossaspach
14:00, FT, Meppen 0:2 FSV Zwickau
14:05, FT, Hansa Rostock 3:3 Viktoria Koeln 1904
17:45, FT, Magdeburg 2:4 Eintracht Braunschweig

Germany - Regionalliga Bayern
14:00, FT, Greuther Fuerth II 0:0 FC Schweinfurt
14:00, FT, TSV Aubstadt 2:0 SV Heimstetten
14:00, FT, VfB Eichstaett 7:0 SV Schalding-Heining
14:00, FT, SV Tuerkguecue Ataspor 3:1 Viktoria Aschaffenburg
14:00, FT, Nuernberg II 1:0 FC Memmingen
18:00, FT, SpVgg Bayreuth 1:3 VfR Garching

Iceland - 1. Deild
16:00, FT, Grotta 2:2 Vikingur Olafsvik
16:00, FT, Haukar 1:5 Fjoelnir
16:00, FT, Njardvik 2:3 Throttur Reykjavik
18:00, FT, Magni 0:3 Leiknir Reykjavik
18:00, FT, Afturelding 1:2 Thor Akureyri

Indonesia - Liga 1
13:30, FT, Madura United 1:0 Arema

Ireland - 1. Division
20:00, FT, Cobh Ramblers 1:1 Wexford FC

Japan - J. League 2
11:05, FT, JEF United Chiba 3:0 Avispa Fukuoka
11:05, FT, Yokohama FC 2:1 Tochigi SC
11:05, FT, V-Varen Nagasaki 1:0 Ventforet Kofu
12:00, FT, Kashiwa Reysol 1:0 Zweigen Kanazawa
12:00, FT, Tokyo Verdy 3:2 Ehime FC
12:00, FT, Renofa Yamaguchi 2:2 Albirex Niigata
12:05, FT, Kyoto Sanga FC 3:2 Omiya Ardija
12:10, Pst, Kagoshima United -:- FC Gifu

Kazakhstan - Premier League
15:00, FT, Shakhter Karagandy 1:0 Okzhetpes Kokshetau
17:00, FT, Kaisar Kyzylorda 0:1 Aktobe

Latvia - Virsliga
17:00, FT, Riga FC 4:0 BFC Daugavpils

Malaysia - Super Liga
15:00, FT, Pahang 4:1 Melaka United
15:00, FT, Selangor Pkns FC 2:3 Selangor

Paraguay - Division Profesional - Clausura
00:15, FT, Nacional 1:3 Olimpia
22:00, FT, Cerro Porteno 3:0 Deportivo Capiata

Peru - Liga 1 - Clausura
03:00, FT, Alianza Lima 2:1 Sporting Cristal
22:30, 75', Binacional 1:0 Academia Cantolao

Scotland - League Cup Grp. A
16:00, FT, East Fife 2:0 Stenhousemuir

Scotland - League Cup Grp. B
16:00, FT, Montrose 1:4 Forfar Athletic

Scotland - League Cup Grp. C
16:00, FT, Elgin City 3:0 Stirling Albion
16:00, FT, Hibernian 2:0 Alloa Athletic

Scotland - League Cup Grp. D
16:00, AP, Dundee FC 4:2 Peterhead
16:00, FT, Inverness CT 4:1 Raith Rovers

Scotland - League Cup Grp. E
16:00, FT, Dumbarton 1:4 Queen of South

Scotland - League Cup Grp. F
16:00, AP, Hamilton Academical 8:7 Partick Thistle

Scotland - League Cup Grp. G
16:00, FT, Stranraer 6:0 Berwick Rangers
16:00, FT, Ayr United 2:1 Falkirk

Scotland - League Cup Grp. H
16:00, FT, Edinburgh City 1:0 Dunfermline Athletic
16:00, AP, East Kilbride 6:5 St. Mirren

South Korea - K-League 1
12:00, FT, Gyeongnam FC 2:2 Jeju United
12:00, FT, Pohang Steelers 1:2 Incheon United
12:00, FT, FC Seoul 2:4 Jeonbuk FC

South Korea - K-League 2
12:00, FT, FC Anyang 7:1 Gwangju FC
13:00, FT, Busan I'Park 2:2 Bucheon FC 1995

Switzerland - Challenge League
17:00, FT, Winterthur 1:1 Aarau
17:30, FT, Grasshopper 2:1 FC Stade Lausanne-Ouchy
18:30, FT, Chiasso 0:1 Wil
19:00, FT, Schaffhausen 2:2 Lausanne

Thailand - Thai League
12:45, FT, PTT Rayong FC 1:0 Port FC
13:00, FT, Chainat FC 1:1 Prachuap FC
14:00, FT, Ratchaburi FC 4:1 Chiangmai FC
15:00, FT, Chonburi 0:0 Suphanburi FC

Uruguay - Primera Division Intermedio
20:00, FT, Montevideo Wanderers 1:2 Cerro Largo
20:00, FT, Club Atletico Progreso 1:1 Club Atletico Penarol
20:00, FT, Defensor Sporting 1:1 Juventud de las Piedras
20:00, FT, Racing 0:2 Plaza Colonia

USA - USL Championship
04:30, FT, Phoenix Rising FC 6:0 Austin Bold
23:00, HT, Hartford Athletic 0:1 Charleston Battery

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah


Ana Sehife
Style:Göy (facebook)