OLANLAR.AZ
Canli Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

International - Champions League Qualification
18:30, , Riga FC -:- Dundalk
19:00, , AIK -:- Ararat Armenia
19:00, , Qarabag FK -:- Partizani
19:00, , Rosenborg -:- Linfield
19:30, , Ludogorets Razgrad -:- Ferencvaros
20:00, , CFR Cluj -:- FC Astana
20:00, , Piast Gliwice -:- BATE Borisov
20:15, , Maribor -:- Valur
20:15, , Sutjeska -:- Slovan Bratislava
20:45, , Celtic -:- FK Sarajevo

International - Europa League Qualification
18:00, , Chikhura -:- CS Fola Esch

International - Africa Cup of Nations Bronze Match
21:00, , Tunisia -:- Nigeria

International - Premier League Asia Trophy
12:00, , Newcastle United -:- Wolverhampton Wanderers
14:30, , Manchester City -:- West Ham United

Brazil - Serie B
00:15, FT, Coritiba 2:1 Sao Bento
02:30, FT, Ponte Preta 0:0 Atletico GO

International - Club Friendlies
04:40, FT, San Jose Earthquakes 1:1 Real Valladolid
12:00, Cnc, Dijon -:- Sochaux
13:00, , Manchester United -:- Leeds United
15:30, , Jahn Regensburg -:- Hoffenheim
17:00, , Fiorentina -:- Bari
17:00, , SPAL 2013 -:- Gorica
17:00, , Hellas Verona -:- Top 22
17:00, , Mainz 05 -:- Rayo Vallecano
17:30, , Sampdoria -:- Sellero Novelle
17:30, , Cagliari -:- Real Vicenza
17:30, , Besiktas -:- Pendikspor
18:00, , Erzgebirge Aue -:- Hertha Berlin
18:00, , Istanbul Basaksehir -:- Borussia Moenchengladbach
18:30, , Willem II -:- Sparta Rotterdam
18:30, , Oberhausen -:- Heracles
18:30, , Brest -:- Lorient
19:00, , First Vienna FC -:- Union Berlin
19:00, , PSV Eindhoven -:- Wolfsburg
19:00, , SD Amorebieta -:- Eibar
19:00, , Orleans -:- Angers
19:00, , Bochum -:- Barnsley
20:00, , Wrexham -:- Stoke City
20:00, , Feyenoord -:- Panathinaikos
20:30, , Mansfield Town -:- Blackburn Rovers
20:30, , Dagenham & Redbridge -:- Charlton Athletic
20:30, , AZ Alkmaar -:- Gent
20:45, , Rochdale -:- Huddersfield Town

International - Copa Sudamericana
02:30, FT, La Equidad 2:1 Royal Pari

International - EURO U19 Grp. A
16:45, , Portugal U19 -:- Spain U19
19:00, , Armenia U19 -:- Italy U19

Argentina - Cup
02:15, AP, Gimnasia Mendoza 5:6 River Plate

International - Champions Cup
03:00, Cnc, Roma -:- CD Guadalajara
03:00, FT, Fiorentina 2:1 CD Guadalajara

China - Super League
13:35, , Shanghai SIPG FC -:- Hebei CFFC
13:35, , Wuhan Zall -:- Jiangsu Suning FC
13:35, , Shandong Luneng -:- Tianjin Tianhai
13:35, , Shenzhen FC -:- Chongqing Lifan
13:35, , Beijing Guoan -:- Beijing Renhe

Colombia - Primera A Clausura
02:45, FT, Bucaramanga 0:1 Deportivo Cali

Finland - Kakkonen - Lohko C
18:00, , GBK -:- PK-37

Indonesia - Liga 1
10:30, , PSS Sleman -:- PSIS
10:30, , Semen Padang -:- Bhayangkara FC
13:30, , PSM Makassar -:- Persebaya Surabaya

Malaysia - Super Liga
15:00, , Pahang -:- Felda United FC

Russia - PFL Zone West
16:00, , Lokomotiv-Kazanka Moscow -:- Kolomna

Scotland - League Cup Grp. C
20:45, , Stirling Albion -:- Arbroath

Scotland - League Cup Grp. D
20:45, , Cove Rangers -:- Dundee FC

Scotland - League Cup Grp. F
20:45, , Clyde -:- Hamilton Academical

Scotland - League Cup Grp. H
20:45, , St. Mirren -:- Edinburgh City
20:45, , Dunfermline Athletic -:- Albion Rovers

Vietnam - V-League
12:00, , Khanh Hoa Nha Trang -:- Binh Duong
12:00, , QNK Quang Nam -:- Hai Phong
12:00, , Ho Chi Minh City FC -:- Da Nang
12:00, , Nam Dinh -:- FLC Thanh Hoa
13:00, , Than Quang Ninh -:- Viettel
14:00, , Ha Noi TT -:- Hoang Anh Gia Lai

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah


Ana Sehife
Style:Göy (facebook)