OLANLAR.AZ
Canli Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Bugünün oyunları

England - Premier League
13:30, FT, Everton 3:1 Chelsea
16:00, FT, AFC Bournemouth 0:3 Liverpool
16:00, FT, Tottenham Hotspur 5:0 Burnley
16:00, FT, Watford 0:0 Crystal Palace
18:30, , Manchester City -:- Manchester United

France - Ligue 1
17:30, 23', Montpellier 0:0 Paris Saint-Germain
20:00, , Nice -:- Metz
20:00, , Rennes -:- Angers
20:00, , Strasbourg -:- Toulouse
20:00, , Monaco -:- Amiens

Germany - 1. Bundesliga
15:30, FT, Borussia Dortmund 5:0 Fortuna Duesseldorf
15:30, FT, RasenBallsport Leipzig 3:1 Hoffenheim
15:30, FT, Borussia Moenchengladbach 2:1 Bayern Munich
15:30, FT, Freiburg 1:0 Wolfsburg
15:30, FT, Augsburg 2:1 Mainz 05
18:30, , Bayer Leverkusen -:- Schalke 04

Italy - Serie A
15:00, FT, Atalanta 3:2 Hellas Verona
18:00, , Udinese -:- SSC Napoli
20:45, , Lazio -:- Juventus

Netherlands - Eredivisie
18:30, , ADO Den Haag -:- FC Twente
19:45, , PSV Eindhoven -:- Fortuna Sittard
19:45, , VVV-Venlo -:- FC Emmen
20:45, , PEC Zwolle -:- AZ Alkmaar

Portugal - Primeira Liga
16:00, 90', Maritimo 1:2 Santa Clara
19:00, , Famalicao -:- Tondela
21:30, , Aves -:- Braga

Russia - Premier League
12:00, FT, FC Tambov 3:0 FC Orenburg
14:30, FT, FC Krasnodar 1:1 CSKA Moscow
17:00, HT, FK Akhmat 0:1 FC Ufa

Spain - LaLiga
13:00, FT, Real Madrid 2:0 Espanyol
16:00, 90', Granada 3:0 Deportivo Alaves
18:30, , Levante -:- Valencia
21:00, , Barcelona -:- Mallorca

Argentina - Superliga
01:10, FT, Independiente 0:1 Banfield
21:35, , Huracan -:- Arsenal Sarandi
23:40, , Talleres -:- Union
23:40, , Atletico Tucuman -:- Newells Old Boys

Australia - A-League
07:00, FT, Wellington Phoenix 2:1 Western Sydney Wanderers FC
09:30, FT, Sydney FC 5:1 Brisbane Roar FC

Austria - Bundesliga
17:00, HT, Salzburg 3:0 WSG Swarovski Tirol
17:00, HT, Wolfsberger AC 0:2 LASK
17:00, HT, Hartberg 2:0 SKN St. Poelten

Belgium - First Division A
18:00, , KV Mechelen -:- Kortrijk
20:00, , Gent -:- Zulte Waregem
20:00, , Cercle Brugge -:- Genk
20:30, , St.Truiden -:- Club Brugge

Bulgaria - First Professional League
13:20, FT, Botev Plovdiv 3:1 Beroe
15:30, FT, Ludogorets Razgrad 1:1 Cherno More Varna

International - CAF Champions League Grp. A
17:00, HT, Zesco United 0:1 TP Mazembe
20:00, , El Zamalek -:- Primeiro de Agosto

International - CAF Champions League Grp. B
14:00, FT, FC Platinum 0:3 Etoile du Sahel

International - CAF Champions League Grp. C
14:00, FT, Petro Atletico 1:1 USM Alger
20:00, , Wydad Casablanca -:- Mamelodi Sundowns FC

Croatia - 1. Division
15:00, FT, HNK Gorica 2:0 Slaven
17:30, 25', Inter Zapresic 0:0 Hajduk Split

Czech Republic - 1. Liga
14:30, FT, Teplice 2:1 FC Fastav Zlin
14:30, FT, Opava 1:2 Jablonec
17:00, HT, Slovacko 1:1 Viktoria Plzen

England - Championship
13:30, FT, Huddersfield Town 0:2 Leeds United
16:00, FT, Blackburn Rovers 1:0 Derby County
16:00, 90', Cardiff City 3:2 Barnsley
16:00, 90', Fulham 1:2 Bristol City
16:00, FT, Hull City 2:1 Stoke City
16:00, 90', Luton Town 1:1 Wigan Athletic
16:00, FT, Middlesbrough 1:0 Charlton Athletic
16:00, 90', Queens Park Rangers 2:0 Preston North End
16:00, 90', Reading 2:3 Birmingham City
16:00, 90', Sheffield Wednesday 2:1 Brentford

Germany - 2. Bundesliga
13:00, FT, Hannover 96 3:2 Erzgebirge Aue
13:00, FT, Holstein Kiel 2:4 Osnabrueck
13:00, FT, Greuther Fuerth 3:1 Bochum

Greece - Super League
17:00, HT, PAOK Thessaloniki FC 0:0 Xanthi
18:30, , AEK Athens -:- Panionios
19:00, , Panetolikos -:- Olympiacos

Hungary - NB I
14:30, FT, Mezokovesd SE 0:1 Diosgyori VTK
17:00, HT, Debrecen 0:1 Budapest Honved
17:00, HT, Ujpest 1:0 Varda SE
17:00, HT, Fehervar FC 0:0 Paksi SE
17:00, HT, Zalaegerszeg 2:0 Kaposvari

Israel - Ligat HaAl
14:00, FT, Hapoel Raanana 1:1 Hapoel Kfar Saba
16:30, 68', Hapoel Haifa 2:0 Bnei Yehuda Tel Aviv
17:30, 25', Hapoel Ironi Kiryat Shmona 0:0 Sektzia Nes Tziona
18:50, , Maccabi Tel Aviv -:- Maccabi Netanya

Italy - Serie B
15:00, FT, Cittadella 4:3 Salernitana
15:00, FT, Empoli 2:1 Ascoli Calcio 1898 FC
15:00, FT, Pescara 2:2 Venezia
15:00, FT, Spezia 2:0 Livorno
18:00, , Chievo Verona -:- Cremonese

Northern Ireland - Premiership
16:00, FT, Dungannon Swifts 3:1 Warrenpoint Town
16:00, FT, Glenavon 1:3 Larne
16:00, FT, Linfield 1:0 Cliftonville
16:00, FT, Crusaders 0:1 Ballymena United
16:00, FT, Coleraine 2:2 Glentoran
16:00, FT, Carrick Rangers 3:0 Institute

Poland - Ekstraklasa
15:00, FT, Jagiellonia Bialystok 0:1 Zaglebie Lubin
17:30, 25', Lech Poznan 0:0 LKS Lodz
20:00, , Lechia Gdansk -:- Wisla Plock

Romania - Liga I
17:00, HT, Chindia Targoviste 0:0 CSM Politehnica Iasi
19:30, , Hermannstadt -:- Dinamo Bucuresti

Scotland - Premiership
16:00, FT, Hamilton Academical 0:1 St. Mirren
16:00, FT, Hibernian 3:0 Aberdeen
16:00, FT, Livingston 3:0 Kilmarnock
16:00, FT, Motherwell 1:0 Hearts

Slovakia - Super Liga
14:00, FT, Zemplin Michalovce 2:0 Spartak Trnava
14:00, FT, Ruzomberok 0:0 Zlate Moravce
14:00, FT, Nitra 1:1 Trencin
14:00, FT, FK Pohronie 2:1 SKF Sered
15:30, FT, Slovan Bratislava 2:0 DAC 1904 Dunajska Streda

Spain - LaLiga2
16:00, FT, SD Huesca 0:2 Rayo Vallecano
18:00, , Sporting Gijon -:- Ponferradina
20:00, , Almeria -:- Mirandes

Switzerland - Super League
19:00, , Xamax -:- Lugano
19:00, , Young Boys -:- Luzern

Turkey - Super Lig
13:00, FT, Yeni Malatyaspor 1:3 Sivasspor
15:30, FT, Ankaragucu 1:3 Goztepe
18:00, , Galatasaray -:- Alanyaspor

Ukraine - Premier League
13:00, FT, FC Olexandriya 3:0 Vorskla
16:00, FT, FC Kolos Kovalivka 4:0 SC Dnipro-1

Belgium - First Division B 2nd Stage
17:00, HT, Beerschot 0:0 Virton
20:30, , Lokeren -:- Roeselare

England - League 1
16:00, 90', Blackpool 3:1 Fleetwood Town
16:00, FT, Bolton Wanderers 2:2 AFC Wimbledon
16:00, 90', Bristol Rovers 4:2 Southend United
16:00, FT, Burton Albion 0:2 Lincoln City
16:00, Cnc, Bury -:- Wycombe Wanderers
16:00, 90', Coventry City 1:1 Ipswich Town
16:00, 90', Doncaster Rovers 1:1 Milton Keynes Dons
16:00, FT, Gillingham 1:0 Sunderland
16:00, FT, Oxford United 0:0 Shrewsbury Town
16:00, 90', Portsmouth 2:2 Peterborough United
16:00, 90', Rotherham United 0:1 Rochdale
16:00, 90', Tranmere Rovers 1:1 Accrington Stanley

England - League 2
16:00, 90', Bradford City 1:0 Newport County
16:00, FT, Cambridge United 1:0 Plymouth Argyle
16:00, FT, Colchester United 1:0 Salford City
16:00, FT, Exeter City 3:2 Northampton Town
16:00, 90', Forest Green Rovers 0:2 Scunthorpe United
16:00, 90', Grimsby Town 0:3 Swindon Town
16:00, Pst, Macclesfield Town -:- Crewe Alexandra
16:00, 90', Mansfield Town 0:3 Cheltenham Town
16:00, FT, Morecambe 1:1 Carlisle United
16:00, FT, Oldham Athletic 1:1 Leyton Orient
16:00, FT, Port Vale 0:1 Walsall
16:00, FT, Stevenage 0:0 Crawley Town

Italy - Serie C Grp. A
15:00, FT, Pianese 1:2 Pontedera
15:00, FT, Pro Vercelli 0:0 Pistoiese
20:45, , Robur Siena -:- Como

Italy - Serie C Grp. B
20:45, , R.C. Cesena -:- Alma Juventus Fano

Italy - Serie C Grp. C
17:30, 23', Paganese 0:0 Catanzaro

Japan - J. League
06:00, FT, Consadole Sapporo 1:2 Kawasaki Frontale
06:00, FT, Urawa Red Diamonds 2:3 Gamba Osaka
06:00, FT, Yokohama F.Marinos 3:0 FC Tokyo
06:00, FT, Matsumoto Yamaga 1:1 Shonan Bellmare
06:00, FT, Shimizu S-Pulse 1:0 Sagan Tosu
06:00, FT, Nagoya Grampus Eight 0:1 Kashima Antlers
06:00, FT, Vissel Kobe 4:1 Jubilo Iwata
06:00, FT, Sanfrecce Hiroshima 1:0 Vegalta Sendai
06:00, FT, Oita Trinita 0:2 Cerezo Osaka

Norway - Eliteserien Qualification
18:00, , Start -:- Lillestroem

Portugal - Segunda Liga
12:00, FT, Penafiel 2:2 FC Porto B
16:00, 90', Nacional 1:0 Farense
16:00, FT, Cova da Piedade 0:0 Vilafranquense
18:15, , Chaves -:- Oliveirense

Scotland - Championship
16:00, FT, Arbroath 1:1 Dundee FC
16:00, FT, Dundee United 2:1 Alloa Athletic
16:00, FT, Dunfermline Athletic 3:1 Greenock Morton
16:00, FT, Inverness CT 2:0 Ayr United
16:00, FT, Queen of South 1:2 Partick Thistle

Scotland - League One
16:00, FT, Clyde 0:0 Forfar Athletic
16:00, FT, Dumbarton 0:2 Montrose
16:00, FT, East Fife 0:0 Falkirk
16:00, FT, Peterhead 3:0 Stranraer
16:00, FT, Raith Rovers 1:0 Airdrieonians

Serbia - Super Liga
15:30, FT, FK Crvena Zvezda 3:1 FK Spartak Subotica

International - Southeast Asian Games Final Stage
09:00, Finished AET, Myanmar U23 2:4 Indonesia U23
13:00, FT, Vietnam U23 4:0 Cambodia U23

Spain - Segunda B Grp. I
19:00, , Real Madrid Castilla -:- Internacional de Madrid CF

Spain - Segunda B Grp. II
16:00, FT, Real Sociedad B 4:2 SD Amorebieta
17:00, HT, Guijuelo 1:0 Burgos CF

Spain - Segunda B Grp. III
20:00, , UD Cornella -:- Sabadell

Spain - Segunda B Grp. IV
12:00, FT, Sevilla Atletico 1:3 Recreativo Huelva

Turkey - 1. Lig
12:00, FT, Hatayspor 3:0 Boluspor
14:30, FT, Fatih Karagumruk 0:0 Balikesirspor
17:00, HT, Akhisarspor 1:0 Istanbulspor

Albania - Kategoria Superiore
13:30, FT, Luftetari 0:2 Vllaznia
13:30, FT, Bylis 2:1 Partizani
16:30, , KF Tirana -:- Kukesi

Algeria - Ligue 1
15:00, FT, NA Hussein Dey 0:1 NC Magra
15:00, FT, CR Belouizdad 1:0 JS Saoura
15:00, FT, USM Bel Abbes 3:1 MC Alger
15:00, FT, ES Setif 4:0 AS Ain M'lila
16:00, 75', US Biskra 0:0 CA Bordj Bou Arreridj
16:00, Pst, Paradou AC -:- CS Constantine
16:00, Pst, ASO Chlef -:- USM Alger

Argentina - Primera Nacional Zona B
23:10, , Almagro -:- Tigre

Argentina - Federal A Zona A
21:00, , Gimnasia y Esgrima de Concepcion -:- Sarmiento de Resistencia
21:30, , Sportivo Belgrano -:- San Martin de Formosa
22:00, , Crucero del Norte -:- Atletico Guemes
22:30, , Union de Sunchales -:- Sportivo Las Parejas

Argentina - Federal A Zona B
01:45, FT, Deportivo Maipu 0:1 Ferro Carril Oeste General Pico
01:45, FT, Desamparados 2:2 Huracan Las Heras
21:00, , CASD Camioneros -:- Sportivo Estudiantes
21:00, , Circulo Deportivo -:- Deportivo Madryn
21:00, , Sol de Mayo -:- Sansinena BB
21:30, , Juventud Unida Universitario -:- Olimpo
22:00, , Villa Mitre -:- Club Sportivo Penarol

Argentina - Primera B Metropolitana Apertura
21:00, , CD UAI Urquiza -:- Almirante Brown
21:00, , Argentino de Quilmes -:- Deportivo Armenio
21:00, , Acassuso -:- San Telmo
21:00, , Villa San Carlos -:- Flandria

Bolivia - Primera Division - Clausura
20:00, , Sport Boys Warnes -:- Nacional Potosi

Bosnia-Herzegovina - Premier League
13:00, FT, FK Tuzla City 1:0 Siroki Brijeg
13:00, FT, FK Zvijezda 09 1:1 FK Sarajevo
13:00, FT, Zrinjski Mostar 1:0 Radnik Bijeljina
13:00, FT, FK Mladost Doboj Kakanj 4:2 Celik Zenica
16:00, FT, Zeljeznicar 0:2 FK Velez Mostar

International - CECAFA Senior Challenge Cup Grp. A
11:30, FT, Djibouti 0:0 Somalia
14:00, FT, Uganda 2:1 Burundi

Colombia - Primera A Clausura Final Stage
22:00, , America de Cali -:- Atletico Junior

Cyprus - 1. Division
16:00, FT, Anorthosis 2:0 AEL Limassol
18:00, , Olympiakos Nicosia -:- APOEL Nicosia

Ecuador - Serie A Final Stage
22:00, , CSD Macara -:- Delfin

England - National League
16:00, 90', Barrow 1:0 Aldershot Town
16:00, FT, Chesterfield 1:2 Bromley
16:00, 90', Dagenham & Redbridge 1:2 Maidenhead United
16:00, FT, Dover 0:2 Boreham Wood
16:00, 90', Eastleigh 1:1 Ebbsfleet United
16:00, FT, Harrogate 2:1 Torquay United
16:00, FT, Notts County 1:1 Sutton United
16:00, 90', Stockport County 4:2 Chorley
16:00, 90', Woking 2:1 Hartlepool United
16:00, 90', Wrexham 2:0 Solihull Moors
16:00, 90', Yeovil Town 2:0 FC Halifax Town
18:20, , Barnet -:- AFC Fylde

England - National League North
16:00, FT, Telford 0:2 Farsley Celtic AFC
16:00, FT, Bradford PA 2:0 Altrincham
16:00, 90', Curzon 2:0 Hereford
16:00, HT, Darlington 2:0 Chester FC
16:00, FT, Gateshead FC 3:1 Alfreton Town
16:00, 90', Guiseley 0:1 Brackley Town
16:00, FT, Kettering Town FC 0:0 York City
16:00, 90', Kidderminster Harriers 1:3 Boston United
16:00, FT, King's Lynn Town 3:0 Blyth Spartans
16:00, FT, Leamington 2:2 Spennymoor Town FC
16:00, FT, Southport 1:0 Gloucester City

England - National League South
16:00, FT, Bath City 0:0 Wealdstone
16:00, 90', Chelmsford 4:1 Hungerford Town
16:00, FT, Concord Rangers 5:0 Eastbourne Borough
16:00, 90', Dorking Wanderers 1:0 Weymouth
16:00, 90', Dulwich Hamlet 1:1 Dartford
16:00, FT, Havant and Waterlooville 2:1 Chippenham Town
16:00, FT, Oxford City 1:4 Maidstone
16:00, 90', Slough Town 1:0 Braintree Town
16:00, FT, St.Albans 1:1 Hampton & Richmond
16:00, 90', Tonbridge Angels 3:2 Billericay
16:00, 90', Welling United 2:0 Hemel Hempstead

England - Isthmian Premier Division
16:00, , Brightlingsea Regent -:- Corinthian Casuals
16:00, , Carshalton Athletic -:- Bognor Regis Town
16:00, FT, Cheshunt 0:1 Bishop's Stortford
16:00, , Cray Wanderers -:- Potters Bar Town
16:00, , East Thurrock United -:- Haringey Borough
16:00, , Enfield Town -:- Bowers & Pitsea
16:00, , Folkestone Invicta -:- Horsham
16:00, , Kingstonian -:- Merstham
16:00, , Lewes -:- Leatherhead
16:00, FT, Wingate & Finchley 2:3 Hornchurch
16:00, FT, Worthing 2:1 Margate

England - Northern Premier Division
16:00, FT, Atherton Collieries 2:1 Hyde United
16:00, FT, Witton Albion 3:1 Grantham Town
16:00, FT, Bamber Bridge 3:2 Mickleover Sports
16:00, FT, Basford United 3:2 Ashton United
16:00, , Buxton -:- Lancaster City
16:00, FT, FC United of Manchester 5:2 Matlock Town
16:00, FT, Gainsborough 2:3 Scarborough Athletic
16:00, FT, Morpeth Town FC 1:0 Nantwich Town
16:00, , South Shields -:- Warrington Town
16:00, , Stafford Rangers -:- Radcliffe
16:00, FT, Stalybridge 2:1 Whitby

England - Southern Premier Division Central
16:00, , Stratford Town -:- Bromsgrove Sporting
16:00, , Stourbridge -:- Coalville Town
16:00, , Royston Town -:- Peterborough Sports
16:00, FT, Redditch United 0:6 Leiston
16:00, , Banbury United -:- Tamworth
16:00, FT, Barwell FC 1:0 St. Ives Town FC
16:00, FT, Hednesford 4:2 Hitchin Town
16:00, , Kings Langley FC -:- AFC Rushden & Diamonds
16:00, , Lowestoft Town -:- Alvechurch
16:00, , Needham Market -:- Biggleswade Town
16:00, , Nuneaton Borough FC -:- Rushall Olympic

England - Southern Premier Division South
16:00, FT, Wimborne Town 0:2 Swindon Supermarine
16:00, , Weston Super Mare -:- Farnborough
16:00, FT, Truro City 5:1 Walton Casuals
16:00, , Taunton Town -:- Beaconsfield Town
16:00, , Salisbury -:- Blackfield & Langley
16:00, , Hartley Wintney -:- Hayes & Yeading United
16:00, , Harrow Borough -:- Tiverton
16:00, , Gosport Borough -:- Yate Town
16:00, FT, Dorchester Town 0:3 Metropolitan Police FC
16:00, , Chesham United -:- Poole Town FC
16:00, , Hendon -:- Merthyr Town

England - Premier League 2 Division 1
13:00, FT, Chelsea U23 3:3 Derby County U23

England - Premier League 2 Division 2
13:00, FT, Newcastle United U23 0:1 Reading U23

Germany - 3. Liga
14:00, FT, KFC Uerdingen 4:1 Hansa Rostock
14:00, FT, Wuerzburger Kickers 3:1 Viktoria Koeln 1904
14:00, FT, Kaiserslautern 1:0 Hallescher FC
14:00, FT, Carl Zeiss Jena 0:3 Unterhaching
14:00, FT, 1860 Muenchen 1:1 Sonnenhof Grossaspach
14:00, FT, Magdeburg 0:2 Ingolstadt

Germany - Regionalliga Bayern
14:00, Pst, VfR Garching -:- FC Memmingen

Germany - Regionalliga North
13:00, FT, Holstein Kiel II 1:2 Eintracht Norderstedt
13:00, FT, Hannover 96 II 2:1 Heider SV
13:30, FT, SC Weiche Flensburg 2:1 Oldenburg
14:00, FT, FC Hansa Lueneburg 0:1 SV Drochtersen/Assel
14:00, Pst, Altonaer FC 93 -:- SSV Jeddeloh

Germany - Regionalliga Northeast
13:30, FT, VSG Altglienicke 0:3 Energie Cottbus
13:30, FT, Bischofswerdaer FV 1:1 Berliner AK 07

Germany - Regionalliga Southwest
14:00, FT, Bahlinger SC 0:1 Hoffenheim II
14:00, FT, Saarbruecken 7:0 TuS RW Koblenz
14:00, Pst, Bayern Alzenau -:- TSV Steinbach
14:00, FT, FC Giessen 1:1 Pirmasens
14:00, FT, Ulm 2:0 Homburg
14:00, Pst, Aalen -:- Kickers Offenbach
14:00, FT, FCA Walldorf 4:0 TSG Balingen
14:00, FT, Mainz 05 II 2:1 FSV Frankfurt

Germany - Regionalliga West
14:00, Pst, Lippstadt -:- Fortuna Duesseldorf II
14:00, Pst, TuS Haltern -:- Sportfreunde Lotte
14:00, FT, VfB Homberg 0:2 Bergisch Gladbach
14:00, FT, SV Roedinghausen 4:1 Borussia Moenchengladbach II
14:00, Cnc, Wattenscheid -:- SC Verl
14:00, FT, Alemannia Aachen 1:2 Wuppertal
16:30, 67', Oberhausen 1:0 Schalke 04 II

India - I-League
09:30, FT, Punjab FC 1:1 East Bengal Club

India - Indian Super League
15:00, FT, Northeast United FC 0:3 ATK

Indonesia - Liga 1
09:30, FT, Persela Lamongan 3:1 PSM Makassar
12:30, FT, PSS Sleman 0:0 Persib Bandung

North Macedonia - Prva Liga
13:00, FT, FK Sileks 3:1 FC Academy Pandev

Mexico - Ascenso MX Apertura Final Stage
03:30, FT, Alebrijes Oaxaca 2:2 CA Zacatepec

Morocco - Botola Pro
15:00, FT, FUS Rabat 1:0 MAT Tetouan
17:00, HT, Rapide Club Oued Zem 1:1 Olympic Club de Safi
20:00, Pst, FAR Rabat -:- Raja Beni Mellal
20:00, Pst, OCK Khouribga -:- Renaissance Club Zemamra
20:00, Pst, RSB Berkane -:- Raja Casablanca
20:00, Pst, MCO Oujda -:- MAT Tetouan
20:00, Pst, Ittihad Tanger -:- Olympic Club de Safi
20:00, Pst, Wydad Casablanca -:- Hassania Agadir
20:00, Pst, Difaa El Jadida -:- Rapide Club Oued Zem
20:00, Pst, Youssoufia Berrechid -:- FUS Rabat

Romania - Liga II
10:00, FT, FC Metaloglobus Bucuresti 3:0 Miercurea Ciuc
10:00, FT, Gloria Buzau 3:3 Ripensia Timisoara
10:00, Cnc, Luceafarul Oradea -:- Universitatea Cluj
10:00, FT, CSM Resita 0:1 CS Mioveni
10:00, Cnc, Turris-Oltul -:- Daco-Getica Bucuresti
11:00, FT, FC Dunarea Calarasi 1:1 Farul Constanta
13:00, FT, ASU Politehnica Timisoara 1:0 Pandurii
15:00, FT, Concordia Chiajna 1:3 Rapid Bucuresti

Scotland - League Two
16:00, FT, Albion Rovers 2:0 Queen's Park
16:00, FT, Cowdenbeath 0:0 Elgin City
16:00, FT, Edinburgh City 2:1 Cove Rangers
16:00, FT, Stenhousemuir 1:2 Annan Athletic
16:00, FT, Stirling Albion 2:4 Brechin City

South Africa - Premier Soccer League
14:30, FT, Black Leopards 0:0 AmaZulu FC
14:30, FT, Baroka FC 2:2 Orlando Pirates
17:00, HT, Cape Town City FC 0:1 Chippa United
19:15, , Kaizer Chiefs -:- Bloemfontein Celtic

Switzerland - Challenge League
17:00, HT, Chiasso 0:0 Grasshopper
17:30, 25', Kriens 1:0 Wil

Tunisia - Ligue I
14:00, FT, CA Bizertin 1:1 Etoile Metlaoui
14:00, FT, Ben Guerdane 0:0 Club Africain
16:00, Pst, Esperance -:- US Monastir

Australia - W-League
06:00, FT, Melbourne Victory 1:1 Western Sydney Wanderers FC
12:15, FT, Perth Glory 1:2 Newcastle Jets

France - Division 1
14:30, FT, Fleury Merogis U.S 2:3 Paris FC
14:30, FT, Bordeaux 2:0 Reims
14:30, FT, Marseille 1:3 ASJ Soyaux
14:30, FT, Guingamp 1:1 Dijon Foot
15:30, FT, Paris Saint Germain 1:1 Montpellier

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah


Ana Sehife
Style:Göy (facebook)