OLANLAR.AZ
Canli Futbol Neticeleri
Bugün | Canlı | Dünen | Sabah
----
Dünen baş tutmuş oyunların neticeleri

England - FA Cup
13:45, Brentford 0:1 Leicester City
16:00, Southampton 1:1 Tottenham Hotspur
16:00, Millwall 0:2 Sheffield United
16:00, Reading 1:1 Cardiff City
16:00, West Ham United 0:1 West Bromwich Albion
16:00, Burnley 1:2 Norwich City
16:00, Coventry City 0:0 Birmingham City
16:00, Newcastle United 0:0 Oxford United
16:00, Portsmouth 4:2 Barnsley
18:30, Hull City 1:2 Chelsea

France - Ligue 1
17:30, Marseille 0:0 Angers
20:00, Brest 2:1 Amiens
20:00, Monaco 1:3 Strasbourg
20:00, Montpellier 2:1 Dijon
20:00, Reims 0:1 Metz
20:00, Saint-Etienne 2:1 Nimes

Germany - 1. Bundesliga
15:30, Borussia Moenchengladbach 3:1 Mainz 05
15:30, Wolfsburg 1:2 Hertha Berlin
15:30, Eintracht Frankfurt 2:0 RasenBallsport Leipzig
15:30, Freiburg 0:2 Paderborn
15:30, Union Berlin 2:0 Augsburg
18:30, Bayern Munich 5:0 Schalke 04

Italy - Serie A
15:00, SPAL 2013 1:3 Bologna
18:00, Fiorentina 0:0 Genoa
20:50, Torino 0:7 Atalanta

Netherlands - Eredivisie
18:30, SC Heerenveen 1:2 AZ Alkmaar
19:45, RKC Waalwijk 1:2 VVV-Venlo
19:45, Heracles 2:3 Feyenoord
20:45, Sparta Rotterdam 1:1 Fortuna Sittard

Spain - LaLiga
13:00, Espanyol 1:1 Athletic Bilbao
16:00, Valencia 2:0 Barcelona
18:30, Deportivo Alaves 1:2 Villarreal
21:00, Sevilla 2:0 Granada

International - AFC Champions League Qualification
15:20, Shahr Khodrou FC 2:1 Al-Riffa
15:20, Esteghlal 3:0 Kuwait SC

Argentina - Superliga
01:45, Rosario Central 2:1 Huracan
01:45, Union 1:0 Argentinos Juniors
21:35, Arsenal Sarandi 1:1 Newell's Old Boys
23:40, San Lorenzo 1:1 Estudiantes
23:45, Central Cordoba de Santiago 1:0 Colon

Australia - A-League
07:00, Central Coast Mariners 0:1 Brisbane Roar FC
09:30, Melbourne City FC 0:0 Perth Glory

Belgium - First Division A
18:00, Sporting Charleroi -:- KV Mechelen
20:00, Waasland-Beveren 0:1 Eupen
20:00, Royal Excel Mouscron 1:3 St.Truiden
20:30, Gent 4:1 Genk

International - CAF Champions League Grp. A
17:00, Zesco United 1:1 Primeiro de Agosto

International - CAF Champions League Grp. B
14:00, FC Platinum 0:1 Al Hilal Omdurman

International - CAF Champions League Grp. C
14:00, Petro Atletico 2:2 Mamelodi Sundowns FC

International - CAF Champions League Grp. D
17:00, AS Vita Club 4:1 JS Kabylie
20:00, Esperance 2:2 Raja Casablanca

England - Championship
16:00, Stoke City 2:0 Swansea City

Greece - Super League
18:30, AE Larissa 0:2 Panathinaikos

Hungary - NB I
14:55, Ferencvaros 4:0 Paksi SE
17:00, Fehervar FC 0:0 Budapest Honved
17:00, Mezokovesd SE 1:0 Varda SE
17:00, Zalaegerszeg 1:3 Diosgyori VTK
17:00, Kaposvari 1:1 Puskas FC Academy
19:00, Debrecen 4:0 Ujpest

Israel - Ligat HaAl
14:00, Hapoel Kfar Saba 1:2 Hapoel Tel Aviv
16:30, Hapoel Ironi Kiryat Shmona 0:0 Hapoel Beer Sheva
17:30, Hapoel Haifa 2:2 Hapoel Raanana
18:50, Maccabi Tel Aviv 2:0 FC Ashdod

Italy - Serie B
15:00, Cittadella 1:2 Benevento
15:00, Pisa 1:1 Juve Stabia
15:00, Pordenone Calcio 0:2 Pescara
15:00, Virtus Entella 1:1 Cremonese
18:00, Salernitana 2:1 Cosenza

Mexico - Liga MX Clausura
04:05, Puebla 0:1 Queretaro FC
04:10, Tijuana 0:0 CF America

Northern Ireland - Premiership
16:00, Carrick Rangers 1:2 Warrenpoint Town
16:00, Crusaders 2:0 Ballymena United
16:00, Dungannon Swifts 2:0 Institute
16:00, Linfield 8:1 Glenavon
18:30, Larne 2:1 Glentoran

Scotland - Premiership
16:00, Celtic 3:0 Ross County
16:00, Hamilton Academical 2:4 Livingston
16:00, Motherwell 0:0 Hibernian
16:00, St. Johnstone 2:1 Kilmarnock

Spain - LaLiga2
16:00, SD Huesca 2:1 Lugo
16:00, Sporting Gijon 1:0 Fuenlabrada
18:15, Las Palmas 0:0 Tenerife
21:00, Real Zaragoza 1:0 Numancia

Switzerland - Super League
19:00, Xamax 1:2 Servette
19:00, FC Zuerich 2:3 Luzern

Turkey - Super Lig
12:00, Kayserispor 1:1 Ankaragucu
15:00, Kasimpasa 1:2 Alanyaspor
18:00, Fenerbahce 2:0 Istanbul Basaksehir

Belgium - First Division B 2nd Stage
17:00, Virton 1:0 Beerschot
20:30, Westerlo 1:1 Roeselare

International - Club Friendlies
12:00, FC Koebenhavn 2:0 Halmstads BK
12:00, LASK 1:2 CSKA Moscow
13:00, Broendby IF 3:0 Hvidovre
13:00, Haecken 3:0 Norrby
14:00, Helsingborg 2:3 Lyngby
14:00, Salzburg 6:3 Zenit St. Petersburg
14:00, Rapid Wien -:- SC Neusiedl am See 1919
14:00, AIK 1:1 Vaesteraas SK
14:00, Rapid Wien 2:2 Floridsdorfer AC
14:30, Sirius 4:0 Gamla Upsala
15:00, Sarpsborg 08 1:2 IFK Norrkoeping
16:00, Mjoendalen 2:1 Vaalerenga
16:05, GIF Sundsvall 1:3 Oestersunds FK

England - League 1
16:00, Blackpool -:- Tranmere Rovers
16:00, Bristol Rovers 0:0 Fleetwood Town
16:00, Burton Albion 1:1 Accrington Stanley
16:00, Ipswich Town 1:0 Lincoln City
16:00, Peterborough United 2:1 Rotherham United
16:00, Rochdale 2:2 Gillingham
16:00, Shrewsbury Town -:- Bolton Wanderers

England - League 2
16:00, Carlisle United 2:1 Walsall
16:00, Crawley Town 3:2 Grimsby Town
16:00, Exeter City 0:0 Colchester United
16:00, Leyton Orient 2:1 Newport County
16:00, Macclesfield Town 2:1 Forest Green Rovers
16:00, Mansfield Town 3:0 Bradford City
16:00, Morecambe 1:1 Cambridge United
16:00, Salford City 1:1 Oldham Athletic
16:00, Scunthorpe United 2:2 Crewe Alexandra
16:00, Stevenage 1:2 Plymouth Argyle
16:00, Swindon Town 3:0 Port Vale

Finland - Cup Grp. A
12:30, HJK 3:0 TPS
14:15, FC Inter 3:0 IFK Mariehamn

Finland - Cup Grp. B
13:00, RoPS 1:1 SJK
13:00, FC Lahti 1:2 Ilves
13:30, Haka 1:1 KuPS

Finland - Cup Grp. C
13:00, EIF 0:4 IF Gnistan
14:00, Mikkelin Palloilijat 5:1 MYPA

Finland - Cup Grp. D
14:00, KPV 1:1 AC Oulu
14:15, FF Jaro 1:2 AC Kajaani
17:00, VPS 0:1 SJK Akatemia

France - Ligue 2
15:00, Lens 1:1 Clermont Foot

Italy - Serie C Grp. A
15:00, Pro Patria 3:2 Juventus U23
20:45, Pistoiese 1:1 Carrarese

Italy - Serie C Grp. B
20:45, Carpi 1:1 Calcio Padova

Italy - Serie C Grp. C
20:45, Rende 1:1 Vibonese

Scotland - Championship
16:00, Arbroath 2:1 Partick Thistle
16:00, Ayr United 1:0 Inverness CT
16:00, Dundee United 1:1 Greenock Morton
16:00, Queen of South 2:3 Alloa Athletic

Scotland - League One
16:00, Airdrieonians 0:0 Stranraer
16:00, Clyde 2:1 East Fife
16:00, Falkirk 6:0 Forfar Athletic
16:00, Peterhead 1:0 Dumbarton
16:00, Raith Rovers 4:3 Montrose

Spain - Segunda B Grp. I
16:00, Celta Vigo B 2:4 Las Rozas CF

Spain - Segunda B Grp. II
16:00, Arenas Getxo 0:2 Osasuna B
16:30, SD Amorebieta 5:1 Tudelano
17:30, SD Leioa 1:1 Real Valladolid B

Spain - Segunda B Grp. III
16:30, Llagostera 1:1 AE Prat
18:00, Lleida Esportiu 1:1 UE Olot
19:00, Barcelona B 2:0 Ejea

Spain - Segunda B Grp. IV
18:00, Villarrubia CF 3:0 San Fernando CD

Turkey - 1. Lig
12:00, Giresunspor 2:1 Umraniyespor
14:30, Osmanlispor FK 0:0 Keciorengucu
17:00, Altay 1:0 Istanbulspor

Albania - Kategoria Superiore
14:00, Skenderbeu 1:0 Flamurtari
17:00, Vllaznia 0:0 Laci

Argentina - Primera B Metropolitana Clausura
21:00, CA San Miguel 0:0 Colegiales
21:00, Comunicaciones 1:0 Justo Jose de Urquiza
21:00, Villa San Carlos 0:1 Los Andes
21:00, Acassuso -:- Flandria
21:00, CD UAI Urquiza 1:0 Sacachispas FC
21:05, Argentino de Quilmes 1:1 San Telmo

Bolivia - Primera Division - Apertura
20:00, Always Ready 1:0 Aurora
22:15, CA Palmaflor 1:0 Royal Pari

Brazil - Carioca 2nd Stage Relegation Group
19:00, Nova Iguacu 1:2 Friburguense
19:00, America RJ 4:0 Americano RJ

Brazil - Carioca Taca Guanabara
20:00, AD Cabofriense 0:1 Madureira RJ
22:00, Flamengo 3:2 Volta Redonda
23:00, Boavista 0:1 Vasco da Gama

Brazil - Mineiro
23:00, Caldense 2:0 Uberlandia

Brazil - Paulista A1
19:00, Agua Santa 0:2 Novorizontino
21:00, Oeste FC 1:0 Ituano FC

Chile - Primera Division
01:00, O'Higgins 1:2 Union La Calera
16:00, Antofagasta 2:1 Coquimbo Unido

Colombia - Primera A Apertura
00:00, Rionegro Aguilas 2:0 CD Jaguares
02:05, Once Caldas 0:0 Santa Fe
20:00, Envigado 1:0 Chico FC
22:05, Bucaramanga 0:2 Deportivo Cali

Cyprus - 1. Division
14:00, Pafos FC 1:1 Olympiakos Nicosia
16:00, AEK Larnaca 3:1 AEL Limassol
18:00, Doxa Katokopia 0:3 APOEL Nicosia

England - National League
16:00, Boreham Wood 1:1 Barrow
16:00, Bromley 1:2 Barnet
16:00, Chesterfield 1:1 AFC Fylde
16:00, Chorley 0:1 FC Halifax Town
16:00, Dagenham & Redbridge 2:0 Notts County
16:00, Dover 2:0 Aldershot Town
16:00, Harrogate 0:2 Wrexham
16:00, Hartlepool United 2:0 Stockport County
16:00, Maidenhead United 2:0 Eastleigh
16:00, Sutton United 0:0 Solihull Moors
16:00, Torquay United 0:0 Ebbsfleet United
16:00, Woking 1:0 Yeovil Town

England - National League North
16:00, Alfreton Town -:- Gateshead FC
16:00, Altrincham 2:0 Bradford PA
16:00, Blyth Spartans 0:3 King's Lynn Town
16:00, Boston United 2:0 Kidderminster Harriers
16:00, Brackley Town 0:0 Guiseley
16:00, Chester FC 3:0 Darlington
16:00, Farsley Celtic AFC 1:1 Telford
16:00, Gloucester City 0:1 Southport
16:00, Hereford 1:1 Curzon
16:00, Spennymoor Town FC 2:0 Leamington
16:00, York City 1:0 Kettering Town FC

England - National League South
16:00, Billericay 3:3 Tonbridge Angels
16:00, Braintree Town 0:1 Slough Town
16:00, Chippenham Town 0:0 Havant and Waterlooville
16:00, Dartford 1:0 Dulwich Hamlet
16:00, Eastbourne Borough 2:2 Concord Rangers
16:00, Hampton & Richmond 2:1 St.Albans
16:00, Hemel Hempstead 0:2 Welling United
16:00, Hungerford Town 1:0 Chelmsford
16:00, Maidstone 1:0 Oxford City
16:00, Wealdstone 7:0 Bath City
16:00, Weymouth 2:1 Dorking Wanderers

England - Isthmian Premier Division
16:00, Enfield Town 2:3 Cray Wanderers
16:00, Folkestone Invicta 3:1 Corinthian Casuals
16:00, Horsham 3:3 Bishop's Stortford
16:00, Kingstonian 3:1 Carshalton Athletic
16:00, Leatherhead 0:0 Merstham
16:00, Lewes 0:3 East Thurrock United
16:00, Margate 4:2 Haringey Borough
16:00, Potters Bar Town 0:1 Bognor Regis Town
16:00, Wingate & Finchley 0:0 Brightlingsea Regent
16:00, Bowers & Pitsea 0:1 Hornchurch
16:00, Worthing 2:0 Cheshunt

England - Northern Premier Division
16:00, Bamber Bridge 2:1 Radcliffe
16:00, Stalybridge 0:2 Nantwich Town
16:00, Warrington Town 2:1 Whitby
16:00, Stafford Rangers 1:0 Scarborough Athletic
16:00, South Shields 1:2 Witton Albion
16:00, Mickleover Sports -:- Matlock Town
16:00, Hyde United 3:0 Grantham Town
16:00, Buxton 2:2 FC United of Manchester
16:00, Basford United 1:0 Morpeth Town FC
16:00, Atherton Collieries 1:3 Gainsborough
16:00, Ashton United 1:0 Lancaster City

England - Southern Premier Division Central
16:00, Royston Town 1:0 Banbury United
16:00, Redditch United 0:3 Needham Market
16:00, Peterborough Sports 4:2 Tamworth
16:00, Nuneaton Borough FC 0:1 AFC Rushden & Diamonds
16:00, Leiston 2:2 Rushall Olympic
16:00, Hitchin Town 3:1 Alvechurch
16:00, Hednesford 1:2 Stourbridge
16:00, Bromsgrove Sporting 0:3 Coalville Town
16:00, Barwell FC 0:3 Lowestoft Town
16:00, St. Ives Town FC 0:3 Biggleswade Town
16:00, Kings Langley FC 1:0 Stratford Town

England - Southern Premier Division South
16:00, Swindon Supermarine 1:3 Truro City
16:00, Tiverton 2:2 Walton Casuals
16:00, Weston Super Mare 1:5 Hayes & Yeading United
16:00, Wimborne Town 0:2 Hendon
16:00, Yate Town 1:1 Poole Town FC
16:00, Metropolitan Police FC 2:0 Blackfield & Langley
16:00, Harrow Borough 1:4 Hartley Wintney
16:00, Chesham United 1:1 Taunton Town
16:00, Dorchester Town 0:5 Salisbury
16:00, Farnborough 2:0 Beaconsfield Town
16:00, Gosport Borough 2:2 Merthyr Town

Germany - 3. Liga
14:00, Chemnitzer FC 2:2 Viktoria Koeln 1904
14:00, Meppen 0:1 Waldhof Mannheim
14:00, Magdeburg 1:2 FSV Zwickau
14:00, Carl Zeiss Jena 1:2 Preussen Muenster
14:00, Duisburg 1:1 Ingolstadt
14:00, Wuerzburger Kickers 1:2 Unterhaching

Germany - Regionalliga Northeast
13:30, FSV Wacker Nordhausen -:- Babelsberg

Germany - Regionalliga West
14:00, Wattenscheid -:- Fortuna Koeln
14:00, SV Roedinghausen 2:1 Bergisch Gladbach
14:00, VfB Homberg 0:3 Sportfreunde Lotte
14:00, Oberhausen 3:0 Borussia Moenchengladbach II
14:00, Lippstadt 2:0 Schalke 04 II
14:00, TuS Haltern 2:1 Alemannia Aachen
14:00, Borussia Dortmund II 3:1 Wuppertal

Guatemala - Liga Nacional Clausura
22:00, CSD Municipal 2:4 Comunicaciones FC

Honduras - Liga Nacional - Clausura
22:00, CD Motagua 1:1 CD Marathon

India - I-League
09:30, TRAU 2:1 Aizawl
14:30, Chennai City FC 0:2 East Bengal Club

India - Indian Super League
15:00, FC Goa 3:2 Kerala Blasters FC

Iran - Persian Gulf Pro League
12:30, Machine Sazi FC 0:0 Sepahan
13:00, Gol Gohar 1:1 Saipa
13:00, Paykan 0:1 Nassaji Mazandaran FC
13:15, Zob Ahan 1:0 Pars Jonoubi Jam Bushehr

Mexico - Ascenso MX Clausura
02:00, Jaibos Tampico Madero 0:2 Cimarrones de Sonora
04:00, Venados FC 2:1 CA Zacatepec

Morocco - Botola Pro
19:00, Youssoufia Berrechid 2:0 Raja Beni Mellal

Nigeria - NPFL
16:00, Dakkada FC 2:0 Jigawa Golden Stars

Paraguay - Division Profesional - Apertura
00:15, Sportivo San Lorenzo 1:0 12 de Octubre
22:00, Guairena 2:0 Club River Plate

Portugal - League Cup Final Stage
20:45, Braga 1:0 FC Porto

Qatar - Qatar Stars League
14:30, Umm Salal 1:0 Al-Khor
16:40, Al-Sadd 4:2 Al-Shahaniya

Saudi Arabia - Premier League
13:55, Abha 0:1 Al-Faisaly
16:10, Al Shabab 0:0 Al Hilal
18:10, Al Ittihad 0:0 Al Adalh

Scotland - League Two
16:00, Cove Rangers 2:0 Annan Athletic
16:00, Cowdenbeath 3:2 Brechin City
16:00, Queen's Park 2:2 Albion Rovers
16:00, Stenhousemuir 1:2 Edinburgh City
16:00, Stirling Albion 1:2 Elgin City

South Africa - Premier Soccer League
14:30, Lamontville Golden Arrows 0:1 Kaizer Chiefs
14:30, Stellenbosch FC 1:0 Polokwane City
17:00, Orlando Pirates 1:0 AmaZulu FC

Switzerland - Challenge League
17:00, FC Stade Lausanne-Ouchy 0:2 Aarau
17:30, Kriens 0:0 Winterthur

Australia - W-League
09:30, Adelaide United 3:2 Western Sydney Wanderers FC

France - Division 1
15:30, Paris FC 1:0 ASJ Soyaux
15:30, Bordeaux 1:0 Dijon Foot
15:30, Paris Saint Germain 5:1 Metz
15:30, Guingamp 3:1 Marseille
15:30, Montpellier 3:0 Fleury Merogis U.S

Bugün | Canlı | Dünen | Sabah


Ana Sehife
Style:Göy (facebook)